Видео огляд

Масло для відновлення Maintenance oil

Артикул
Maintenance
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1748,00  грн
Огляд

Maintenance – це універсальний засіб для обслуговування та відновлення всіх дерев’яних поверхонь, оброблених натуральним маслом, масловоском чи іншими лакофарбовими матеріалами. Достатньо одного тонкого шару для відновлення поверхні. Рекомендуємо використовувати кожні 2 - 5 років, залежно від ступеня зношуванні покриття. Це дозволить уникнути пошкодження поверхні на  ділянках з великою прохідністю і продовжить термін служби на довгі роки.

Підлога залишатиметься повністю захищеною від вологи та бруду та матиме прекрасний зовнішній вигляд протягом дуже довгого часу.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

 

 

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: прозорий

Точка спалахування (ASTM) >65С ЛОС: 250 г/літр

Густина – 830

В’язкість: 13-14 сек, чашка Форда №4

Твердість 28-32 Sward Rocker за 1 місяць

 

 

Особливості:

Працює по маслу будь-яких виробників Ідеальний для поліровки поверхонь Швидка сушка 3-4

Економна витрата 30-80м2\л (залежно від ступеню зносу поверхні).

 

 

 

Підготовка:

Видаліть бруд і пил з поверхні, помийте підлогу Wax&Clean з водою, змийте залишки чистою водою та дайте підлозі повністю висохнути.

 

 

 

Використання:

При ручному нанесенні - використовуйте для нанесення тканинну серветку, пензель чи губку. При механічному полірувальну машину, використовуйте бежевий пад. Обробляйте сегментами по 2-4 м2. Оброблені ділянки необхідно старанно протерти насухо бавовняною тканиною протягом 15 хв після нанесення. При протиранні з допомогою машини використовуйте білий пад. При використанні

забезпечте вентиляцію приміщення.

 

УВАГА:

Є два методи використання:

 1.  Додаткове нанесення – використовується для видалення залишків та розводів масла або лаку після висихання. Надає додатковий блиск.
 2. Відновлення – використовується для того щоб надати блиску та відновити зовнішній вигляд деревини, після лакування або маслування якої пройшло два та більше років.

 

 

Час висихання:

Час сушіння 1-2 годин, коливається від застосовуваної кількості, температури та вентиляції. Завдяки більш високій температурі та хорошій вентиляції час висихання скорочується

 

Витрата:

70-80 м2/ 1 літр для регулярного догляду у домашній експлуатації.

30-40 м2/ 1 літр для регулярного догляду у інтенсивній експлуатації. Використовуйте дуже малу кількість продукту для запобігання липкості підлоги.

 

Догляд:

Протягом першого тижня після обробки для догляду використовуйте просте вологе прибирання без використання спеціальних засобів. Обробку слід проводити раз на рік.

 

Зберігання:

Термін придатності: до 5-х років в добре закритій оригінальній упаковці.

 

Важливо:

Добре перемішайте продукт до і під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу і жиру (всі сліди старої фарби або попереднього масла повинні бути повністю видалені). Дані по витраті надані індикативно. Реальна витрата залежить від типу деревини та способу її підготування.

 

УВАГА:

Засіб НЕ можна розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимовільно горіти. Після використання їх потрібно замочити водою перед утилізацією.

Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

 

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

 

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для дерев'яних меблів, Для реставрації, Для внутрішнього покриття дерева, Догляд за паркетом і паркетною дошкою
Витрата 25 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 5 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло для відновлення Maintenance oil
Ваш Рейтинг