• UNIQ

Масло для інтер’єрів HYBRID WOODOIL PRO

Артикул
OL4041 TR05
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 842,65 грн
Огляд

Hybrid woodoil pro - матеріал поєднує в собі переваги натуральних олій і воску в одному продукті, які скомпоновані таким чином, що він легко наноситься та створює матову поверхню. Рекомендуємо для оздоблення підлоги, дверей, вікон, плінтусів та інших предметів інтер'єру з дерева. Масло-віск має низьку в’язкість, що гарантує легке нанесення аерометодом. Матеріал має високий сухий залишок.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: сіро-жовтого відтінку
Запах: типовий
Щільність: 0,87 г/см³
В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 26,5 мм²/сек
Твердий залишок: 48 ± 2%
Очищення та розведення: TH4932
Рівень блиску: 5%, 10%, 20%, 30%

Особливості:
Підходить для твердої деревини 
Водовідштовхувальна, стійка до стирання
Стійка до вина, пива, солодких газованих напоїв, кави, чаю, фруктового соку, молока та води 
відповідно до німецького стандарту DIN 68861-1

Підготовка:
Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Остаточне шліфування має бути абразивом Р150-180. Перед нанесенням другого шару покриття, пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-240. Шліфування має бути легким, але рівномірним. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:
Підготуйте поверхню на яку буде наноситись олія, вона має бути чистою, сухою та рівною. Видаліть будь-які забруднення та старий лак або фарбу за допомогою шліфувального паперу. Нанесіть перший шар  на поверхню за допомогою пензля або валика, тонким шаром, рівномірно розподіляючись по всій поверхні. Дайте висохнути 2-4 годин. Підготуйте поверхню до другого шару, проміжна шліфовка абразивом Р220-Р240, щоб видалити будь-які нерівності та подряпини, які з'явилися після першого шару.
Нанесіть наступний шар олії так само, як і попередній. Дайте час олії повністю просочитись в дерево та висохнути, перш ніж використовувати оброблену поверхню.

Час висихання:
Час висихання на відлип (20°C): 2-4 годин
Час між шарами (20°C): 4-6 години
Час висихання (20°C): 12-24 години
Час полімеризації (20°C): 21 доба

Розхід:
10-12 м²/л
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Рекомендуємо очищати поверхню від забруднення за допомогою спеціального засобу Deck Soap, продукт має нейтральний pH та бережно очищає поверхню. Періодично для подовження терміну служби поверхні та відновлення експлуатаційних характеристик рекомендуємо застосовувати INTERIOR OIL REFRESHER. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.
Продукт для професійного використання.

Додатково

Додатково
Manufacturer Borma Wachs

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масло для інтер’єрів HYBRID WOODOIL PRO
Ваш Рейтинг