• Sale

Паркетне масло PARQUET OIL PRO

Артикул
4951-XX.PRO
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 704,00 грн Звичайна ціна 924,00 грн
Огляд

На основі відбірних натуральних олій, посилене високоякісними смолами. Продукт призначений  для обробки дерев’яних підлог з нанесенням одного або двох шарів. Підходить для м’яких та твердих порід деревини, зокрема для пористої деревини. Може також використовуватись для дверей, віконних рам, плінтусів та інших дерев’яних предметів. Значною перевагою є високий вміст твердих речовин, що гарантує стійкість та відпірність до забруднення. Завдяки довгому відкритому часу, продукт дозволяє працювати на середніх та великих площах. Підходить для нанесення також будь-яким методом, полірувальними машинами на індустріальному обладнанні.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: жовтуватий
Запах: натуральний
Розчинність: Solvoil 06 або Solvoil PLUS
Точка займистості: >60 °C.
Щільність: 0,830 г/см3
В'язкість: >70 мм2/сек (25°C)

Особливості:
Довгий робочий час
Великий сухий залишок
Не потребує нанесення товстими шарами

Підготовка:
Продукт можна наносити як вручну (пензлем, валиком, ганчіркою), так і за допомогою шліфувальної машини, що нагріває поверхню і сприяє глибокому просоченню, що призводить до особливого м’якого та природного ефекту.
Перед використанням продукту слід добре перемішати вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.
Для рівномірного висихання нанесіть рівні і не надто товсті шари. Шліфування поверхні до покриття має бути легким та рівномірним, рекомендоване зерно до Р120. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:
Рекомендовані цикли нанесення покриттів:
Для покриттів методом втирання: нанесіть безпосередньо на шліфовану та чисту деревину один або два шари за допомогою шліфувальної машини або м’якої бавовняної тканини, загальною витратою до 80 г/м2 продукту. Залишки на поверхні слід зібрати чистим паперовим рушником або ганчіркою.
Для плівкових покриттів: нанесення безпосередньо на шліфовану та чисту деревину в один або два шари валиком або пензлем, загальною витратою 100-150 г/м², з проміжною шліфовкою між шарами зерном Р240-320.

Час висихання:
Час висихання на відлип (20°C): 10-12 годин
Час висихання (20°C): 12-24 години
Час полімерізації (20°C): 21 доба

Розхід:
Як грунт: 25-35 м2/л на шар, якщо наноситься шліфувальною машиною, 
залежно від швидкості поглинання деревини
Як фініш: 25-35 м2/л 
Плівковим методом:
6-10 м2/л на два шари

Догляд:
Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent і періодичний догляд та оновлення з допомогою PARQUET BEESWAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримати контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Масло для дерев'яних вікон і дверей, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте: Паркетне масло PARQUET OIL PRO
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!