Паркетне масло з високим сухим залишком Premium Eco High Solid Parquet Oil

Артикул
PremiumEcoHigh
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 1108,75  грн
Огляд

ПАРКЕТНА олія Borma Wachs PREMIUM ECO HIGH SOLID ідеально підходить для всіх необроблених, щойно відшліфованих і свіжо покладених дерев’яних підлог, для будь-яких видів деревини. Завдяки спеціальним добавкам він дозволяє отримати тривалий ефект прозорості, не жовтіє з часом, а також стійкий до подряпин завдяки високому вмісту твердих речовин. Він підходить для обробки великих ділянок і повинен наноситися за допомогою полірувальної машини. Використовується на необроблених і заґрунтованих дерев’яними матеріалами, таких як внутрішні підлоги, сходи, панелі та меблі..

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:

Форма: Рідина

Колір: прозорий

Запах: без запаху

Щільність: 0,930 кг/л

Застосування: малярським валиком, полірувальною машиною та бавовняними тканинами

Очищення інструментів: уайт-спірит

 

Особливості:

Ідеально підходить для тонування великих площ

 

Підготовка:

Шліфуйте наждачним папером зернистістю 100-120. Перед нанесенням олії підлога повинна бути повністю сухою і очищеною від бруду та жиру, з вологістю від 9 до 12%. Змащування проводиться при темп 18° C. Дуже добре перемішайте вміст банки перед і під час використання.

 

Використання:

Нанесіть олію за допомогою коротковолосого валика рівномірним шаром на прибл. 5-10 м² поверху. Залиште масло вбратися на 10-30 хвилин. Якщо з’явилися сухі плями, нанесіть більше масла. Надлишок масла видаляється або зіскрібається на наступну ділянку підлоги, що підлягає обробці. Тепер ділянку полірують бежевою полірувальною подушечкою під полірувальною машиною, поки область не стане насиченою. Підлога не повинна бути вологою, а на поверхні після полірування не повинно залишатися надлишок масла. Продовжуйте по частинах, поки не буде закінчена вся підлога. Через 6-8 годин або після висихання, щоб ходити по підлозі, слід відшліфувати білим полірувальним диском. Якщо необхідна поверхня з шовковим матом, чистову підлогу можна відшліфувати 100 мл Premium Eco Parquet Oil на 15 м² підлоги. Це робиться після попереднього застигання, і масло необхідно ретельно відполірувати в підлогу. Видаліть зайве масло з поверхні. Через 12 годин підлогою можна користуватися з обережністю. Поверхня повністю застигає через 36-48 годин. Не піддавайте підлогу впливу води під час застигання.

 

 Час висихання:

Час висихання: 6-8 годин

Повне висихання: 36-48 годин

 

 

Розхід:

8-12 м²/л, залежно від швидкості адсорбції деревини

 

 

 Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, зберігати ємність закритою, коли вона не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання.

 

Важливо:

 Тирса, бавовняна тканина, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і упущені в такому стані, можуть викликати самозаймання. Тому, у разі наявності цих матеріалів для очищення, забезпечте достатню вентиляцію приміщень, щоб забезпечити швидке висихання продукту, або змочіть їх водою перед утилізацією. Наші листи даних підготовлені на основі середніх показників наших тестів. Однак наші технічні поради надаються сумлінно, але без будь-яких гарантій. Насправді різні підтримки, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату і часто знаходяться поза нашим контролем. Користувач повинен спробувати продукт, щоб переконатися, що він підходить для його потреб. Ми забезпечимо безперервність хіміко-фізичних характеристик.

Додатково
Цвет Transparent
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Масло для дерев'яних меблів, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 100-150 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Паркетне масло з високим сухим залишком Premium Eco High Solid Parquet Oil
Ваш Рейтинг