Воскова поліроль для паркету на водній основ -Parquet Wax

Артикул
0490
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 754,21 грн
Огляд

Для захисту відновлення та полірування вінілових, гумових підлог, лінолеуму  і лакованих дерев'яних або коркових підлог. Утворює гнучку плівку, стійку до повторного полірування за допомогою звичайного обладнання, стійку до миття звичайними нейтральними миючими засобами для підлоги. Засіб легкий та простий в нанесені, не утворює плям , переходів та підтікань. При періодичному догляді значно подовжує термін експлуатації поверхні. Представлений в трьох модифікаціях: матовий, пів матовий та глянцевий. 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Фізичний стан: рідина
Колір: білий
Запах: слабкий
рН: 7,5
Точка займистості: > 60°C.
Щільність: 1,000 кг/л
Розчинність: розчинний у воді
Температура зберігання: не нижче + 5°C.
Робоча температура: не нижче + 10°С

Особливості:
Добре піддається полірування
Приховує пошкодження та царапини
Подовжує термін експлуатації поверхні

Підготовка:
Перед використанням добре перемішайте.
Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.
Ретельно очистіть підлогу розчином Parquet Cleaner. Ідеально промийте, щоб видалити всі залишки бруду і дайте висохнути. Готовий до використання продукт. Для щоденного прибирання його можна розбавити водою для миття підлоги. Ідеальні умови - температура від 16 ° C до 25 ° C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.

Використання:
Нанесіть вологою бавовняною тканиною або полірувальною машиною для підлоги тонкий і рівний шар PARQUET WAX і дайте висохнути 1 годину, уникаючи протягів. Під час нанесення він має легкий запах. За необхідності та залежно від пористості підлоги і досягнутого захисту, нанесіть другий і третій перехресний шар до повного висихання між ними. Після висихання утворює захисну блискучу плівку, міцну й стійку до механічних навантажень та миття звичайним нейтральним миючим засобом для підлог. Якщо потрібна більша яскравість, відшліфуйте за допомогою полірувальної машини та полірувального диска (БІЛОГО). Його можна використовувати як підтримуючу обробку для герметизації, виготовленої за допомогою Bee's Holzwachs.
PARQUET WAX особливо підходить для догляду за дерев’яними підлогами, покритими лаками на водній основі. Чищення лакованих підлог повинно проводитися тканиною, змоченою нейтральним миючим засобом для паркету, щоб уникнути пошкодження лаку та деревини. Після висихання його можна видалити за допомогою універсального засобу для видалення воску Borma.

Час висихання:
Відкритий час: 15-30 хвилин
Час для полірування: 1 година
Повне висихання: 48-72 години

Розхід:
л/30-40м², залежно від способу нанесення.
Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Регулярно очищайте або протирайте підлогу, поліровану PARQUET WAX, щоб видалити пил та неприлиплий бруд. Вимийте брудну підлогу звичайним нейтральним миючим засобом для підлог, потім промийте чистою водою і дайте висохнути. Поліруйте за допомогою полірувальної машини та використовуйте БІЛИЙ полірувальний диск. Якщо необхідно, нанесіть шар PARQUET WAX там, де знос більш очевидний, або на ділянки з інтенсивним рухом. Захисну плівку PARQUET WAX можна оновлювати під час чищення за допомогою PARQUET WAX, розведеного 1:6 у воді для чищення та поліруванні після висихання. Для видалення старих плівок або занадто товстих покриттів PARQUET WAX використовуйте універсальний засіб для видалення воску Borma.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Температура зберігання не нижче + 5°C. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

 

 

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Віск для вологих приміщень
Витрата 12 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Воскова поліроль для паркету на водній основ -Parquet Wax
Ваш Рейтинг