• Top
Видео огляд

Масловіск Hard Wax Oil

Артикул
Hard Wax Oil
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 230,00 грн
Огляд

Легендарне американське Hard Wax Oil - це професійна напівпрозора масловіск для деревини, заснована на унікальній суміші натуральних масел, восків та смол, що захищає всі внутрішні вироби з дерева. Це традиційна «європейська» декоративна обробка деревини. Масловіск формує виразну воскову пліву на поверхні деревини, а також пропитує і зміцнює її. Завдяки високому сухому залишку та вмісту високоякісних восків - продукт гарантує високі водовідштовхуючі властивості та стійкість до бруду навіть при незначній витраті під час нанесення. В експлуатації плівка не лущиться, не тріскається і не вразлива до деформації. Добре підходить як основа для тонування. Ємодифікація з вмістом керамічної добавки – для особливо жорскої експлуатації на комерційно-навантажених поверхнях.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: яскравий апельсиновий відтінок (колір рідини)
Колір модифікованого із вмістом кераміки: фіолетовий (колір рідини)
Запах: слабкий/м'який, без запаху після висихання
Розчинник: суміш вуглеводневих фракцій
Щільність – 860

Особливості:
Можна використовувати як ґрунт
Потрібно враховувати, що суттєво змінює білі відтінки.
Огрунтувати поверхню можна покривати практично будь-яким ЛКМ
Зручний у нанесенні (підходить практично для будь-якого методу)

Підготовка:
Для надійного проникнення фінішне зерно шліфування має становити Р100-120, також враховуйте, що для максимального результату не рекомендується застосовувати орбітальні шліфувальні машини та порушувати рекомендований крок зерна.
Рекомендується наносити на очищену поверхню від пилу.
Температура повітря повинна становити від +10 ºC до +30 ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови – температура від 16 ºC до 25 ºC, відносна вологість повітря – від 45 до 65%.

Використання:
Ретельно розмішайте до та під час використання за допомогою спеціальної палички. Наносити пензлем, валиком, бавовняною тканиною або полірувальною машиною. Як фініш наносити 2 шари для житлових та 3 шари для комерційних приміщень. Після нанесення першого шару для тонування залишки олії, не всмокталося витираємо ганчіркою.
При застосуванні як фініш втирання рекомендується. Допускається нанесення валиком, але слід враховувати, що продукт з високим сухим залишком, тому товщина повинна накладатися невелика. Матеріал має кращі показники при нанесенні вальцевих та полірувальних машин.

Час висихання:
В межах 6-12 годин на один шар. Час висихання залежить від кількості матеріалу, температури і вентиляції приміщення. Час висихання скорочується при більшій температурі та кращій вентиляції у приміщенні.

Витрата:
Як основа для ґрунтування-тонування 30-40м2/л
Як фініш на один шар 30-40 м2/літр.
Залежатиме від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатися +/- 10%.

Догляд:
Щотижневе прибирання за допомогою пилососу або миючого засобу Wax & Clean, Cleaner. Для відновлення підлоги використовуйте AWO Hard Wax Oil кожні 2-5 років, залежно від навантаження. До повної полімеризації Hard Wax Oil потрібно 60 днів. У цей період не використовуйте для прибирання воду та інші засоби догляду.

Зберігання:
Термін придатності: до 5-ти років у закритій оригінальній упаковці.
важливо:
Добре перемішайте продукт до та під час використання. Поверхня повинна бути сухою, без пилу та жиру (усі сліди старої фарби або попередньої олії мають бути повністю видалені). Мінімальна температура нанесення: 16◦С. Вологість 55-75%. Колір на зразки та покритій поверхні може відрізнятися (шліфування, колір деревини, інтенсивність втирання), тому рекомендуємо робити пробне фарбування.

УВАГА:
Засіб НЕ МОЖНА розводити! Полотна, насичені олією, можуть мимоволі горіти. Після використання їх необхідно замочити водою перед утилізацією.
Рекомендуємо завжди спочатку створювати тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а чи не гарантії. Інформація надається внаслідок багаторічного досвіду. У цьому продукті були проведені широкі випробування.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Просочення для деревини, Віск для дерев'яних меблів і садових меблів, Масло для дерев'яних меблів, Масло для дерев'яних стін і стелі, Масло для паркету та паркетної дошки
Витрата 25 мл/м²
Срок хранения 5 лет
Manufacturer American Wood Oil
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Масловіск Hard Wax Oil
Ваш Рейтинг