Ціаноакрилатний клей CIANOKOL Gel

Артикул
61631104095
В наличии
138,00 грн
Обзор

CIANOKOLGel - однокомпонентний безбарвний ціаноакрилатний клей без розчинників. Для швидкого склеювання пластмас, металів, гуми, кераміки, каменю, шкіри, дерева, пробки та інших матеріалів.

Підходить для склеювання в поєднанні з пористими матеріалами: деревом, пробкою, каменем, керамікою а також для грубих і вбираючих поверхонь. Для вирівнювання на нерівних поверхнях, дозволяє клеїти на вертикальних поверхнях.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико – хімічні властивості:

Фізичний стан: прозора рідина

Колір: прозорий

Запах: без запаху

В'язкість при 23°C (Brookfield): ≈ 30 – 150 mPas

Особливості:

Форма гелю, що не стікає

Короткий час схоплювання

100% прозоре з'єднання

Ковпачок, що не забивається

 

Підготовка та покриття:

Перед склеюванням поверхні необхідно добре підготувати. Поверхні повинні бути чистими, без слідів жиру, пилу та іржі. Тому їх потрібно обробляти щіткою, розчинниками або хімічними методами. Пластикові та гумові поверхні не повинні мати мастильних речовин, тому їх необхідно очистити розчинником (ацетон, етилацетат).

 

Використання:

Клей наноситься невеликими краплями на одну з поверхонь, що з’єднуються. Деталі повинні бути розміщені та закріплені негайно. Час схоплювання залежить від матеріалу, що склеюється і становить від 2 до 7 секунд. Остаточний процес схоплювання завершується через 12 годин. Клей твердне в результаті реакції з вологістю, тому час схоплювання залежить від відносної вологості повітря і вмісту вологи в склеювальних матеріалах.

Оптимальні умови роботи:

Температура приміщення                                          20-25°C

та всіх залучених матеріалів 

Відносна вологість повітря                                         40-60%

Якщо необхідно відокремити з’єднання, це найкраще досягти шляхом занурення в ацетон або етилацетат або нагріванням до температури 200°C         

 

Час висихання:

Час висихання при 20°C та 50 - 65% RAH:  2 – 10 секунди

 

Витрата:

Залежить від поглинання поверхні

 

Зберігання:

Продукт зберігати в сухому, темному та прохолодному місці при температурі від +2°C до +8°C. Перед нанесенням клей повинен бути підігрітий до кімнатної температури.

Термін придатності в закритій оригінальній упаковці при кімнатній температурі становить мінімум 18 місяців.

Зберігання при більш низьких температурах подовжує термін придатності клею. Ми рекомендуємо, що коли клей відкрито, слід використати його якомога швидше.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Дополнительно
Тип покрытия Клей столярный
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Ціаноакрилатний клей CIANOKOL Gel
Ваш Рейтинг