Выберите валюту:

 График работы: ПН-ПТ: c 9:00 до 19:00; СБ: с 10:00 до 16:00;   НД: выходной.

Vodafone:  (099) 005 - 79 - 29  Киевстар:  (067) 778 - 20 - 72

Корзина

0,00 грн

My Cart -

My Cart: (0)
Каталог покрытий

Комплект взірців тонованих масел (34 шт )

1 224,00 грн

Артикул:vzirci

Доступность: Есть в наличии

Краткая информация

Комплект взірців тонованих масел в кількості 34шт. Всі колірники з каталогу по 50мл. Також є дві системи - зовнішня і внутрішня.

В стандартний комплект входять всі трендові відтінки нашого каталогу. Як основа для тонування використовувалось універсальне масло Natural Oil. Всі пігменти являються УФ-стійкими і можуть застосовуватись на вулицю.

Можливі спеціальні комплети взірців.

Кол-во:

Ціни вказані орєнтовні - більш точна інформація за телефоном. При закупці товару на склад всі взірці надаємо в оренду безкштовно.

Стартовий курс навчання 2-3 дні. Також надаєм клієнтську базу (срм- система) і технічну підтримку, виїзди на майстер класи. 

Страна-производитель
Тип покрытия Для деревянной мебели
Концентрат 1:3
Срок хранения Нет
Описание епоксидної смоли 100гр: 60гр
Фасовка 250 кг
Гарантия Нет
Цвет прозрачный
Водостойкость Да
Росход Погонаж
Цена особого предложения Нет

Отзывы покупателей

2 шт.

на странице
Подяка Отзыв пользователя Юрій
Познайомився з представником цього магазину на просторах фейсбук. Олександр по кожному питанню надав повну і вичерпну відповідь а також надіслав інструкції і технологічні карти щодо порядку використання як красок так і ебоксідної смоли. Дуже задоволений спілкуванням. Надалі буду користуватися послугами цього магазину і радитиму цей магазин дрезям (Отзыв написан 17.08.2020)
Подяка Отзыв пользователя Юрій
Познайомився з представником цього магазину на просторах фейсбук. Олександр по кожному питанню надав повну і вичерпну відповідь а також надіслав зразок і інструкції і технологічні карти щодо порядку використання як красок так і ебоксідної смоли. Дуже задоволений спілкуванням. Надалі буду користуватися послугами цього магазину і радитиму цей магазин дрезям (Отзыв написан 17.08.2020)

2 шт.

на странице

Оставить свой отзыв