Декоративний віск для інтер'єрів та екстер'єрів Holzwachs LASUR

Артикул
3310
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 609,50 грн
Обзор

Holzwachs Lasur – покриття на основі воску та натуральних масел та смол, надовго підкреслює та зберігає красу дерева. Матеріал простий у застосуванні, добре проникає у деревину, утворює захисний восковий шар на поверхні. До складу матеріалу входять УФ-фільтри, завдяки яким Holzwachs Lasur стійкий до атмосферних впливів. Пропитка об’єднує в собі три продукти: антисептик, грунтуюче покриття та кольорове фінішне напівпрозоре покриття. Підходить як для м’яких так і твердих порід дерева, не вимагає особливих навичок та дуже простий у застосуванні. Важливою перевагою даного покриття є довгий термін експлуатації та надзвичайно просте оновлення без шліфування попередніх шарів.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: відповідає маркуванню

Запах: характерний

Щільність: 0,87 г/см3

Сухий залишок: 29 - 31%

Очищення та розведення: Borma SOLVOIL

 

Особливості:

Самогрунт

Самостійне покриття

Восковий декоративний ефект

 

 

Підготовка:

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і  правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Перед використанням добре перемішайте. Поверхня, що підлягає обробці, повинна бути чистою і відшліфованою зерном Р120.

Температурний режим 150-250С(повітря, деталь, матеріал), вологість 55-65%.

 

Використання:

Готовий до використання, рекомендується наносити пензлем (обов’язково для першого грунтуючого шару), на чисті і сухі поверхні. На зовнішні поверхні нанесіть щонайменше два шари з інтервалом у 8 годин

між шарами. Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Проведіть проміжне шліфування перед нанесенням другого шару абразивом Р240. Для натурального ефекту оздоблення рекомендується протирати поверхню після нанесення пензлем. Для плівкової криючої системи можна нанести зверху TOP GEL TIXO або Decorwachs lasur.

 

 

Час висихання:

Час між шарами (20°C):  8 годин.

Час сушіння (20°C):  24 години.

Час полімерізації (20°C): 21 доба

Розхід:

Як грунтуючий шар витрата: 6 - 10 м²/л

На наступний шар витрата: 8 - 12 м²/л

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Продукт може застосовуватися як самостійне покриття, яке має високі експлуатаційні характеристики, не потребує особливого догляду. Рекомендуємо очищати поверхню від забруднення за допомогою спеціального засобу Deck Soap, продукт має нейтральний pH та бережно очищає поверхню. Періодично для подовження терміну служби поверхні та відновлення експлуатаційних характеристик рекомендуємо застосовувати EXTERIOR OIL REFRESHER. Також, слід не допускати пошкодження матеріалу та оголення деревини для уникнення просочення води та бруду.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.

Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.

Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Дополнительно
Водостойкость Да
Тип покрытия Для деревянных домов и терасс, Для реставрации, Для садовой мебели, Воск для влажных помещений, Масло для террас, Масло для деревянных окон и дверей, Пропитки для древесины, Фасадные масла, Фасадные краски, Масло для садовой мебели, Воск для деревянной мебели и садовой мебели, Масло для деревянных стен и потолков
Росход 100 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Декоративний віск для інтер'єрів та екстер'єрів Holzwachs LASUR
Ваш Рейтинг