Добавка проти ковзання ANTISKIDDING ADDITIVE

Артикул
4967-AS
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 2990,00  грн
Обзор

Добавка проти ковзання – це спеціальний 100% поліпропіленовий віск, готовий до використання. Не містить розчинників, інертний і не має запаху, він розроблений для досягнення кращого протиковзаючого ефекту на традиційній лінії фінішних лаків та масел BormaWachs. Оброблена поверхня додає міцності та термін її експлуатації продовжується. Завдяки особливій сферичній мікроструктурі, істотно не змінює естетичний вигляд нанесеного продукту, a будучи нерозчинним, не змінює колір і текстуру. Ідеальне рішення для зниження рівня ковзання сходинок, спортзалів, танцювальних підлог та інших.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Фізичний стан: порошок

Колір: безколірний

Запах: без запаху

Щільність: 1,0 г/см3

 

Особливості:

Не змінює колір покриття.

Можна додавати в масляні, епоксидні, латексні покриття.

Поверхня стає більш стійка до хімічного впливу, механічного стирання.

Сумісна з багатьма покриттями, не впливає на в'язкість.

 

Підготовка:

Дуже простий у застосуванні, можна додавати в ЛФМ без особливих запобіжних заходів.

Рекомендується додавати продукт при обережному перемішуванні, щоб уникнути згустків. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

Використання:

Способи нанесення: пензлем або валиком, періодично перевіряючи чи змішується продукт під час використання. Ідеально підходить для будь-яких масел, але особливо для зовнішніх масел, зокрема Decking Oil і Teak Oil, для обробки країв басейнів, фонтанів, містків та будь-яких інших поверхонь, які можуть стикатися з водою, забезпечуючи чудову продуктивність. ДОБАВКА проти ковзання може використовуватись в концентраціях від 1% до 6%.

 

 

Час висихання:

Не змінює час висихання основи в яку додається.

 

Розхід:

Від 1% до 6% ваговим методом.

Догляд:

Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігати в  прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Дополнительно
Цвет Transparent
Водостойкость Да
Тип покрытия Для производства
Росход Н\Д
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Добавка проти ковзання ANTISKIDDING ADDITIVE
Ваш Рейтинг