Епоксидна композиція PAGASIR 740/2072

Артикул
740/2072
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 663,20 грн
Обзор

Універсальна конструкційна смола використовується при виготовленні наливних підлог, ремонтних сумішей, шпаклівок, грунтів, клеїв і затирок. Підходить для невеликих заливок і декоративних виробів. Висока прозорість та стійкість до механічного навантаження це основні фактори за які ціниться матеріал. Завдяки своїй твердості та швидкій полімерізації ідеально підходить для наливних підлог промислового призначення. Характеризується хімічною стійкістю та низьким порогом температурного режиму.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: прозорий
Запах: відсутній
В’язкість, (Brookfield, 25°C): 
суміші – 500-600 мПа
компонент А - 800-1100 мПа
компонент Б - 300 - 325 мПа
Щільність суміші (20°С): 
суміші – 1,10 г/см3
компонент А - 1,14 г/см3
компонент Б - 1,03 г/см3
індекс кольору (Б): <1
Змішування: А 100 : Б 50

Особливості:
Висока адгезія до скла, бетону, металу
Мінімальна усадка
Висока прозорість
Швидке висихання

Підготовка:
Робоче приміщення температура 20 - 25°С, мінімально-допустима 10°С, пропорції змішування компонент А 100 частин, компонент Б 50 частин. Мінімальна вологість дерева - не більше 8% (для різних типів дерева даний показник може змінюватися), цементної поверхні 3%. Дотримання пропорції змішування по вазі. Допускається відхилення не більше 1%. Важливо пам`ятати, що життєздатність буде скорочена в більш теплому середовищі та подовжена в більш прохолодному середовищі. Крім того, чим більшу кількість смоли потрібно змішати, тим коротшим буде термін придатності. При змішуванні основи і каталізатора не допускайте попадання вологи, розчинника або жировмісних речовин. Для цього форму  і всі інструменти необхідно заздалегідь вимити і висушити.

Використання:
Максимально припустима товщина заливки 1-го шару - не більше 1 см (при замішуванні до 1 кг розчину). При підготовці великих обсягів суміші рекомендується зменшити товщину заливки приблизно в 2 рази. Наступні шари можна заливати після доведення матеріалу до желеподібного стану.
Для кращої адгезії намагайтеся не допускати глянцю між шарами. Для цього не збільшуйте інтервал до заливки наступного шару або очистіть поверхню так, щоб вона стала трохи шорсткою.
Час повного застигання смоли - 24 години. В процесі полімеризації розчину температура підвищується, тому при заливальних роботах краще використовувати силіконові форми, які мають високу міцність, розтяжність і стійкість до високих температур.
Уникайте попадання УФ-променів на полімеризовану смолу, це поступово знижує міцність епоксидного покриття і призводить до пожовтіння поверхні.

Час висихання:
Час життя суміші (20°С): 40 хвилин залежить від температури приміщення
Час повного затвердіння епоксидної композиції (20°С): 24 години

Розхід:
Залежить від об’єму заливки

Догляд:
Після повної полімеризації, суміш рекомендуємо захистити  2K ACRILIC TOP COAT TA8094TR70 поліакриловим лаком. 

Зберігання:
Термін придатності становить 12 місяців за умови належного зберігання в оригінальній, закритій та непошкодженій тарі в прохолодному і сухому місці при температурі +15°С до +25°С. Уникати прямих сонячних променів. Зберігайте на піддоні (не зберігайте безпосередньо на землі) або на полиці.

Важливо:
Слідкуйте за конденсатом! Під час заливки температура підлоги повинна бути щонайменше на 3 °С вище точки роси. Тримайте матеріал подалі від їжі та напоїв. Не кладіть їжу в порожні контейнери від матеріалу, навіть якщо вони виглядають чистими. Завжди використовуйте рукавички або захистний крем при контакті з незатверділим епоксидним матеріалом. Не вдихати пари. Не використовувати при температурі нижче 5 °С. Не наносити безпосередньо на глазуровані поверхні такі як: кераміка, плитка, тощо. 

Дополнительно

Дополнительно
Manufacturer Pagatron

Озывы

Write Your Own Review
Вы просматриваете:Епоксидна композиція PAGASIR 740/2072
Ваш Рейтинг