EXTRA CLEAR RESIN Епоксидна смола

Артикул
38/700_M832
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 752,94 грн
Обзор

Епоксидна композиція преміум якості розроблена для заливки великих виробів. Володіє високою прозорістю, добре розтікається. Смола в поєднанні з затвердником низької в’язкості гарно заповнює нерівності поверхні та виводить бульбашки і змішується з колорантом. Немає різкого запаху, добре зберігає прозорість та не піддається фотостарінню. Рекомендована товщина заливки в один шар становить – 6 см. Дає можливість заливки за один заміс до 30л суміші без додаткового охолодження. Після полімеризації добре піддається поліруванню, твердості достатньо для щоденної експлуатації. Має велику хімічну і механічну стійкість.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: прозорий

Запах: відсутній

В’язкість:

Суміші – 410 мПа

компонент А - 500-900 мПа

компонент Б - 5-15 мПа

Щільність суміші (20°С):

компонент А - 1,13 г/см3

компонент Б - 0,95 г/см3

Епоксид еквівалент (А): 180-200

Амін еквівалент вага (Б): 60 г

Аміннне число (Б, DIN 16945): 470 мг

Індекс кольору (Б): <1

Змішування: А 100 : Б 30

 

 

 

 

Особливості:

Легко заливати у великогабаритні деталі

Добре колорується

Суміш має низьку в’язкість тому добре розтікається і виводить бульбашки

 

Підготовка:

Перед заливанням основного шару, дерево і всі декоративні добавки (гальку, мушлі, листя, тощо) потрібно прогрунтувати цією ж епоксидної композицією. Для цього можна використовувати валик або пензлик. Грунт

повинен сохнути щонайменше 8 годин. Не допускається контакт суміші з вологою, водою, сіллю – активними речовинами. Робоче приміщення повинно бути сухим, бажано з регульованим температурним режимом. Оптимальна температура 20 - 25°С, мінімально-допустима 15°С, пропорції змішування компонент А 100 частин, компонент Б 30 частин. Мінімальна вологість дерева - не більше 8% (для різних типів дерева даний показник може змінюватися). Дотримання пропорції змішування – строго. Змішувати по вазі. Допускається відхилення не більше 1%.

 

Використання:

Основне застосування: стільниці та інші дерев'яні меблі, декоративні вироби та біжутерія, елементи декору, ламінування. В чисту суху ємність, по вазі, налийте смолу та додайте затвердник, з допомогою насадки ретельно замішайте протягом 10-15 хвилин. Щоб перевірити чи затвердник змішався з смолою, рекомендуємо перелити суміш в чисту суху ємність. Можна додати колорант за потреби. На знежирену та прогрунтовану деталь рівномірно заливаємо суміш. Форму для унеможливлення злипання змащуємо антиадгезивом.

 

 

Час висихання:

Час життя суміші: 2 години

Час між заливками шарів: 12-24 години

Час затвердіння епоксидної композиції: 3 доби

Час повного затвердіння епоксидної композиції: 7 діб

 

 

Розхід:

Залежить від об’єму заливки

 

Догляд:

Після повної полімеризації, суміш рекомендуємо захистити від зношування масло-воском або 2К поліакриловим лаком.

 

Зберігання:

Продукт має зберігатись в закритій тарі при температурі зовнішнього середовища близько 20°С. При такому зберіганні не змінює своїх властивостей та якості навіть при терміні зберігання більшому ніж 12 місяців.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для столешниц и кухоных принадлежностей
Write Your Own Review
Вы просматриваете:EXTRA CLEAR RESIN Епоксидна смола
Ваш Рейтинг