Фінішний лак для меблів PROAQUA TOPCOAT MATT 30G

Артикул
VM8524
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 748,00 грн
Обзор

Покриття, завдяки своїй щільності, надає високу твердість поверхні та м'якість на дотик,  має хорошу стійкість до поверхневих навантажень, захищає від пожовтіння. Швидко висихає, ідеально підходить для фарбування дверей, меблів. Найкраще використовувати як фініш для обробки поверхонь загрунтованих HF8523 та рекомендується для циклу обробки дверей, декоративних елементів інтер’єру. Представлений в прозорому та білому відтінках.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: згідно маркування

Запах: без запаху

Щільність: 1,2 ± 2 г/см³

В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 73 ± 2 сек.

Сухий залишок : 33,5%

 

 

Особливості:

Низька в'язкість

Дуже легко наноситься

Висока м'якість на дотик

Стійкий до пожовтіння

 

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Підготуйте основу шляхом нанесення грунтуючого шару HF8523. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Перед нанесенням другого шару покриття пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-240 . Шліфування має бути легким, але рівномірним. Ідеальні умови - температура від 18°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Наносити за допомогою розпилювача, валика, пензлика. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

 

 

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 0,5-1 година

Час між шарами (20°C): 2-4 годин

Час повного висихання (20°C): 24 години

Час полімеризації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

8-10 м2/л залежно від поверхні

Рекомендована кількість шарів від 1 до 2, з проміжною шліфовкою абразивом Р220-240.

 

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення за допомогою WATERBORNE FURNITURE NEUTRAL DETERGENT. Для періодичного догляду та подовження експлуатації FURNITURE CREAMY WAX POLISH - MOBILCERA. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

 

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від морозу. Зберігання можливо при мінімальній температурі 5°C і максимум 35°C. Термін придатності 12 місяців з дати виробництва, в оригінальних і герметичних контейнерах. Після використання закривати ємності.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для деревянной мебели
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Фінішний лак для меблів PROAQUA TOPCOAT MATT 30G
Ваш Рейтинг