Фінішний лак PROAQUA TOP COAT

Артикул
VM8529BI
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 3680,00  грн
Обзор
Розроблено для обробки дверей, вікон, рам, конструкцій, балюстрад, дерев'яних загорож, призначених для зовнішнього використання. Рекомендується як фінішне покриття. Має високий показник тиксотропності, формує чітку та виразну плівку на поверхні. Покрита поверхня набуває водовідштовхувальні властивості, стійка до механічних пошкоджень, але зберігає еластичність і довгий термін експлуатації.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: білий

Запах: без запаху

Щільність: 1,19 ± 2 г/см³

В'язкість (Брукфілд): 3270 мПас

Особливості:

Максимальна гнучкість

Швидке висихання

Не жовтить

Висока тиксотропність

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Підготуйте основу шляхом нанесення грунта. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Перед нанесенням другого шару покриття пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р280-320 . Шліфування має бути легким, але рівномірним. Ідеальні умови - температура від 18°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Наносити за допомогою розпилювача розведіть 3-5% дистильованої води. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

 

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 1-1,5 години

Час між шарами (20°C): 4-6 годин

Час повного висихання (20°C): 24 години

Час полімерізації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

3,5-5 м2/л залежно від поверхні

Рекомендована кількість шарів від 1 до 2, з проміжною шліфовкою абразивом Р280-320.

 

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення за допомогою NEUTRAL SOAP FOR WINDOW FRAMES. Для періодичного догляду та експлуатації OIL REFRESHER FOR WINDOW FRAMES. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від морозу. Зберігання можливо при мінімальній температурі 5°C і максимум 35°C. Термін придатності 12 місяців з дати виробництва, в оригінальних і герметичних контейнерах. Після використання закривати ємності.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Цвет White
Тип покрытия Лак для деревянных стен и потолков
Цвет White
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Фінішний лак PROAQUA TOP COAT
Ваш Рейтинг