• UNIQ

Масловіск у формі крему HARD WAX OIL 7030

Артикул
HARD WAX OIL 7030
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 798,74 грн
Обзор

HARTWACHS OIL 7030 - це натуральний віск в  олії, що характеризується дуже індивідуальним набором характеристик. Продукт скомбінований в основному з восків (карнаубський, натуральний бджолиний, мінеральний), щоб наносити на необроблену поверхню деревини (амбарна дошка, кора, нестругані поверхні). Прекрасно заповнює недоліки поверхні, підкреслює структуру деревини та надає їй м’який атласний, шовковистий ефект. Підходить для повторного полірування, для обробки та оздоблення будь-якої поверхні, навіть оздобленої попередньо маслом. Досить твердий, має чудову стійкість до води.

Надзвичайно простий у нанесенні. Ідеально підходить для чергового та позачергового догляду за поверхнями, обробленими маслом.

 

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Запах: характерний

Форма: кремова рідина

Щільність: 1,00 г/см3

Розчинність: розчинний у розчиннику

Розведення: лінія Solvoil

 

 

Особливості:

Консистенція крему

Нанесення на не підготовлені поверхні

Добре полірується

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Температурний режим 150-250С(повітря, деталь, матеріал), вологість 55-65%.

Використання:

Розподіліть HARTWACHS OIL 7030 рівномірно, за допомогою пензлика або тканини, на очищену поверхню від пилу, жиру та масла. Після висихання (через 6-8 год, залежно від товщини нанесеного шару та температури), перед нанесенням наступного шару пошліфуйте абразивом з зерном Р220-240 для отримання кращої адгезії. Потім можна приступати до нанесення другого шару. Після висихання, для отримання м’якого і гладкого сатинового блиску, відполіруйте м’якою бавовняною тканиною.

Час висихання:

Час між шарами (200С) : 6-8 годин

Максимальна твердість (200С): 24-48 годин

Час полімерізації (200С): 21 доба

 

Розхід:

Як грунт на нешліфованій поверхні: 4-8 м2

Як грунт: 8-10 м2

Як основний шар: 10-12 м2

Для полірування: 15-25 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Засіб призначений для остаточного оздоблення та захисту поверхні, для подовження експлуатації та догляду поверхні рекомендуємо очищати FURNITURE NEUTRAL DETERGENT. Також періодично для відновлення декоративного вигляду рекомендуємо наносити MOBILCERA або реставруючий шар 7030.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.

Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Дополнительно
Водостойкость Да
Тип покрытия Для деревянной мебели, Для реставрации, Для золочения, Для внутрених покрытий дерева, Воск для деревянной мебели и садовой мебели, Масло для деревянной мебели, Масло для деревянных стен и потолков
Росход 50 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 2 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Масловіск у формі крему HARD WAX OIL 7030
Ваш Рейтинг