Видео обзор

Гідроізоляція ущільнююча HIDROSTOP HL 110

Артикул
4751001370321
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1380,00  грн
Обзор

Ущільнювальна гідроізоляція «Hidrostop HL 110» - це складна багатокомпонентна система, до складу якої входить спеціальний цемент, кварцовий пісок і активні хімічні добавки, здатні проникати в структуру основного матеріалу. Продукт у вигляді дрібнодисперсного порошку сірого кольору, який вимагає додавання певної кількості води для утворення рідкої маси. Ущільнювальну гідроізоляцію «Hidrostop HL 110» можна наносити як на нові, так і на старі структурно непошкоджені поверхні. Пенетрон – високомолекулярна технологія проникаючої гідроізоляції, яка спеціально розроблена для вирішення складних завдань у питаннях гідрозахисту бетонних об'єктів. Пенетрон може використовуватись як над землею, так і під, як з боку тиску води, так і зі зворотної; наноситься як пензлем, і з допомогою механічного розпилення.

За рахунок броунівського руху, осмотичного тиску та сили поверхневого натяжіння, активні складові матеріалу проникають у глиб бетону, де у зв'язці з цементною його структурою створюють водонерозчинні кристали, заповнюючи пори, капіляри та мікротріщини. Таким чином, бетон змінює структуру – стає водонепроникним (навіть за наявності високого гідростатичного тиску), зберігаючи при цьому здатність «дихати».

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

ОПИС ПРОДУКТУ:

Гідроізоляція ущільнювача “Hidrostop HL 110” є складною багатокомпонентною системою, що містить спеціальний цемент, кварцовий пісок і активні хімічні добавки, здатної проникати в структуру матеріалу основи. Продукт виготовлений у вигляді дрібного сірого порошку, до якого потрібно додавати певну кількість води, щоб утворилася рідка маса.

ВЛАСТИВОСТІ:

Ущільнювальна гідроізоляція “Hidrostop HL 110” є кристалічним водостійким покриттям, що мігрує (проникає в структуру). Для його функціонування необхідне вологе середовище (нижній шар має бути насичений водою). Активні хімічні добавки, що містяться в суміші, проникають у структуру і реагують із вільним вапном, утворюючи довгі цепевидні комплексні молекули, що кристалізуються в капілярах. Процес мігруючої кристалізації триває у вологому середовищі структури і може проникати дуже глибоко, досягаючи повної водонепроникності, одночасно дозволяючи структурі вільно “дихати”.

НАЙБІЛЬШ ХАРАКТЕРНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Ущільнювальна гідроізоляція “Hidrostop HL 110” може застосовуватися як для нових, так і для старих поверхонь, що не мають структурних пошкоджень. “Hidrostop HL 110” можна наносити на поверхні, схильні до тиску води як з позитивного, так і з негативного боку, і вони нейтралізуватимуть проникнення вологи та ґрунтових вод навіть при гідростатичному тиску. Ущільнювальну гідроізоляцію “Hidrostop HL 110” можна застосовувати у таких випадках:

 Для підлоги та стін балконів, ванних кімнат, гаражів, погребів

 Для несучих стін та колон підземних резервуарів та ємностей

 Для плавальних басейнів перед облицюванням або фарбуванням

 Для обробки бетонних поверхонь у резервуарах та цистернах для питної води

 У пристроях для обробки та каналізації води

 Для несучих стін та колон

 Для плит та бетонувань фундаментів

 У підземних льохах, підземних гаражах тощо.

 У залізобетонних виробах та виробах із пресованого бетону

 У тунелях, силосних вежах, зрошувальних каналах

 У цементно-піщаних штукатурках

 У шахтах ліфтів

Дополнительно
Цвет Transparent
Водостойкость Да
Тип покрытия Для гидроизоляции
Росход Н\Д
Концентрат Да
Срок хранения 1 лет
Гарантия 2 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Гідроізоляція ущільнююча HIDROSTOP HL 110
Ваш Рейтинг