Яхтний лак NATURAQUA FLATTING EXTRA MARINE

Артикул
NAT3925
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 709,60 грн
Обзор

Самогрунтуючий лак на водній основі, готовий до використання та спеціально розроблений для зовнішнього використання з високою еластичністю та заповнюючою здатністю. Продукт з дуже низьким рівнем ЛОС, завдяки ультрафіолетовим фільтрам та присадкам для захисту деревини, він глибоко проникає, забезпечуючи ідеальний захист від вологи та води, захищає деревину протягом тривалого часу, підвищує її естетику та природну красу. Продукт універсального призначення, ідеально підходить для терас, садових меблів, кухонних стільниць, стійкий до дії зовнішніх чинників.
Для попереднього фарбування поверхні можна нанести просочення Naturaqua Holz Lasur, а потім обробити двома шарами Naturaqua Flatting Extra Marine. Для забезпечення довговічності Naturaqua Flatting Extra Marine може бути закольорована безпосередньо водними пігментами.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: білого кольору

Запах: характерний

Густина:  1,05 кг/л

p/H: 7,5

 

Особливості:

Самогрунт

Хороший фініш

Тверда та виразна плівка

Підготовка:

Перед застосуванням продукт ретельно вимішати, запобігаючи потраплянню повітря. Не проводити роботи при сильному сонячному випромінюванні, дощу, сильному вітрі або морозі. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.

Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40 -80%. Оптимальний температурний режим 15 - 250С при відносній вологості повітря 40-80%. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р150 -180 вздовж структури деревини.

 

Використання:

Лак самогрунтуючий, за потреби можна затонувати Holzfarbe або Naturaqua Holzfarbe. За допомогою валика з середнім ворсом 7-9 мм нанести рівномірний шар лаку за структурою деревини. Через 24 години проведіть проміжну шліфовку абразивним папером Р240-320, потім слід нанести другий шар. Наносити шари рівномірної товщини, дотримуючись запропонованої кількості.

 

Час висихання:

Час між шарами (20°C): 24 години (залежить від товщини шару, температури та вологості)

Повна полімеризація (20°C): 21 доба

Розхід:

12-18 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Для подовження терміну експлуатації, рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Natural DECK SOAP, засіб має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте WATER BASED REFRESHER - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання рекомендуємо цей засіб застосовувати кожні 3-6 місяців.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання і не піддавати продукт температурі вище 50°C. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Наші технічні паспорти підготовлені на основі середніх результатів наших тестів. Проте наші технічні поради надано добросовісно, ​​але без будь-яких гарантій. Насправді різні носії, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату і часто знаходяться поза нашим контролем. Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: продукт розроблено лише для використання на відкритому повітрі. Високі концентрації активних речовин необхідні проти вологи, цвілі, грибів і комах.

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Яхтний лак NATURAQUA FLATTING EXTRA MARINE
Ваш Рейтинг