• UNIQ

Клей казеїновий CASEINE

Артикул
0118
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 4088,55  грн
Обзор

Казеїновий клей – це натуральний клей тваринного походження, який отримується з молочного білка казеїну. Він є необхідним компонентом деревообробного, фанерного та картонажного виробництва. Властивості казеїнових клеїв покращують структуру дерева, роблять його характеристики привабливішими для різних галузей господарства.
Казеїновий клей широко використовується в будівельній промисловості та виробництві меблів. Додаткові компоненти, такі як мідний купорос, вапно, каніфоль, гас, сода та інші, дозволяють використовувати казеїновий клей при роботі з різними сортами дерева, а також з'єднання дерева зі шкірою, пластиком і картоном. Натуральне походження клею дозволяє за допомогою нього створювати предмети (меблі) зі знаком «екологічно чисто»
Казеїновий клей успішно застосовується в ремонті та в побуті. Він входить до складу шпаклівок, замазок та лугостійких фарб.
Казеїн є затребуваною сировиною для хімічної промисловості. Він відрізняється стійкістю до високих температур та зайвої вологості, що дозволяє широко використовувати його у виробництві керамічних виробів, різних сортів бетону, пластмас та фарб. Казеїнові фарби утворюють естетично красиві пористі покриття (шовковисті або матові), що разом зі стійкістю, рівномірністю шару та швидким висиханням дозволяє їх використовувати при фарбуванні фасадів будівель.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: порошок
Колір: білий
Запах: характерний
pH:  4,6
Щільність: 1,6 г/см3
Розчинність: розчинний у воді

Особливості:
Натуральний продукт
Стійкий до конденсату
Термостійкий

Підготовка:
Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Температура застосування від 5°C до 60°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%. 
Не рекомендується змішувати казеїновий клей з крохмальними і напівсинтетичними клеями. Не застосовувати посуд з алюмінію.

Використання:
Для приготування клею додати воду демініралізовану (у співвідношенні 30% казеїну на 70% води). Виміряну кількість порошку додають до відміряного об'єму кімнатної температури води та активно перемішують протягом 40-60 хвилин до повного розчинення, усунення грудок та видалення піни. Наносити продукт краще кісточкою або валиком. Збереження робочої в'язкості клею можливе протягом приблизно чотирьох годин. Після цього періоду він стає густшим і втрачає придатність для подальшого використання.

Час висихання:
Нема данних

Розхід:
залежно від характеристики поверхні

Догляд:
Не є самостійним покриттям

Зберігання:
Зберігати клей краще за температурою від +5 до +20 °С. Не допускайте заморожування клею, оскільки під час розморожування структура клею руйнується і відбувається розшарування продукту. Також рекомендуємо зберігати адгезив у герметичній тарі в темних приміщеннях, щоб уникнути потрапляння світла на продукт.

Важливо:
Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.
Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних
властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.
Продукт для професійного використання.

Дополнительно

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs

Озывы

Write Your Own Review
Вы просматриваете:Клей казеїновий CASEINE
Ваш Рейтинг