• UNIQ

Лак 2К для інтер'єру ULTRAMAX MATT 2K

Артикул
41022K
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1630,48  грн
Обзор

Ultramax — це 2-компонентний поліуретан-акриловий лак, що з часом не жовтіє. Лак призначений для обробки дерев’яних внутрішніх поверхонь (паркет, стільниці, елементи декору). Ultramax забезпечує найвищий рівень захисту від подряпин і протирання дерев’яних поверхонь, завдяки надзвичайній поверхневій твердості та винятковому набору компонентів. Його спеціальна формула дозволяє уникнути небажаних ефектів полірування, типових для дуже матових покриттів. Також продукт характеризується високою прозорістю. Суміш ідеально підходить для ручного нанесення, добре розтікається та не створює переходів. Продукт призначений для комерційно навантажених поверхонь.                                                                                                           

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: напівпрозорий

Запах: характерний

Щільність: 0,95 г/см3

В’язкість: >38 mm2/sec (400C)

Тест Табера (CS10, 1000 гр): 7

Розведення: DPU – універсальний розчинник для PU, 20-30%

Ступінь блиску: глибокий матовий ≈ 5%

Сухий залишок: 37%

 

 

Особливості:

Двокомпонентний продукт

Самогрунтуючий

Для застосування в навантажених поверхнях

 

 

Підготовка:

Перед застосуванням обидві ємності ретельно перемішати. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Температура об’єкту, навколишнього середовища та продукту не нижче +100С, відносна вологість 40-75%. Оптимальний температурний режим 15-250С. Відшліфуйте поверхню абразивним папером Р150-180, вздовж структури деревини.

Використання:

Наносити рекомендується у два або три шари (валиком, розпилювачем або пензлем). Бажано уникати нанесення на перегріті основи або на сонці. Між кожним шаром проміжна шліфовка зерном Р220.

Враховуйте, що при низьких температурах і високій вологості час очікування, відповідно, повинен бути збільшений.

Час висихання:

Час життя суміші (20° C): 3 години

Час на відлип (20° C): 20 хвилин

Час між шарами  (20° C): 2 години

Легке навантаження  (20° C): 12 годин

Повна полімеризація  (20° C):  7 діб

 

Розхід:

10-12 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergentта та для періодичного догляду та живлення – REBUFFABLE BEESWAX FOR PARQUET. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

 

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці; тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання.

Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення, в оригінальний  упаковці.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

УВАГА:

Наші специфікації підготовлені на основі середніх результатів наших тестів. Проте, наші технічні поради надаються добросовісно, ​​але без будь-яких гарантій. Насправді різні опори, умови застосування, промислові установки, розведення є визначальними для кінцевого результату, часто поза нашим контролем. Користувач повинен спробувати продукт, щоб перевірити чи підходить він для його потреб.

Дополнительно
Тип покрытия Для паркета и паркетной доски
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Лак 2К для інтер'єру ULTRAMAX MATT 2K
Ваш Рейтинг