• UNIQ

Масло для інтер’єрів HYBRID WOODOIL PRO

Артикул
OL4044
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 828,00 грн
Обзор

Самогрунтуючий масло-віск з натуральним ефектом. Високоякісний продукт на основі натуральних олій, посилених якісними смолами, для фінішної обробки в один або два шари дерев’яних виробів в інтер’єрах. Завдяки своїй високій хімічній стійкості, матеріал ідеально підходить для стільниць, вологих приміщень. Завдяки своїй стійкості до механічних навантажень підходить для сходинок, підлоги тощо. Особливістю матеріалу є низький ступінь пожовтіння при високій плівкоутворюваності в порівнянні з класичними масло-восками.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: жовтуватий

Запах: типовий

Щільність: 0,89 ± 2 г/см³

В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 26 ± 2 сек

Твердий залишок: 48 ± 2%

Очищення та розведення: TH4932

Рівень блиску: 5%

 

 Особливості:

Легко наноситься

Добре наносити на вертикальні поверхні

Швидке висихання

Низький ступінь пожовтіння

 

Підготовка:

Перед використанням продукту, добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Остаточне шліфування має бути абразивом Р120-150. Перед нанесенням другого шару покриття, пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-240. Шліфування має бути легким, але рівномірним. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Продукт можна наносити валиком, пензликом, придатний для нанесення на вальцевих лініях.  

Рекомендовано наносити два шари, проміжна шліфовка абразивом Р220-Р240

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 2-4 годин

Час між шарами (20°C): 4-6 години

Час висихання (20°C): 12-24 години

Час полімерізації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

16-24 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Рекомендуємо очищати поверхню від забруднення за допомогою спеціального засобу Deck Soap, продукт має нейтральний pH та бережно очищає поверхню. Періодично для подовження терміну служби поверхні та відновлення експлуатаційних характеристик, рекомендуємо застосовувати INTERIOR OIL REFRESHER. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Деревна тирса, бавовняні тканини, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і залишені в таких умовах, можуть викликати явища самозаймання. Тому, якщо ви використовуєте такі матеріали для чищення або чогось іншого, подбайте про хорошу вентиляцію, щоб забезпечити швидке висихання продукту або змочіть їх водою перед утилізацією. Продукт для професійного використання.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для внутрених покрытий дерева, Масло для деревянной мебели, Масло для паркета и паркетной доски
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете: Масло для інтер’єрів HYBRID WOODOIL PRO
Ваш Рейтинг