Масло для кухонного посуду - KITCHENWARE OIL

Артикул
3989
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 950,36 грн
Обзор

Підходить для матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, такими, як кухонні стільниці, салатниці, дошки для нарізання їжі, дерев'яні прибори. Масло для кухонного посуду розроблено на основі сировини виключно натурального походження, виготовлено за спеціальною технологією, що гарантує надійність та безпечність покриття, сертифіковано згідно EN71-III – вміст потенційно шкідливих компонентів = 0. Рекомендовано наносити на пошліфовану непокриту деревину, максимально проявляє та зберігає  природню красу дерева.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Форма: Рідина

Колір: Прозорий

Запах: Натуральний

Щільність: 0,93 г/см3

Густина (чашка Форда №4): >20,5 mm2/sec (400C)

Розведення: Solvoil 06 або Solvoil Plus

 

Особливості:

Класичне натуральне масло

Довгий робочий час

Глибоко проникає в деревину

Підготовка:

Дуже добре перемішайте вміст банки перед і під час використання. Очистіть поверхню, від жиру, силікону, старої фарби або слідів бруду, відшліфуйте дерев'яну поверхню зернистістю Р120 за структурою деревини.

 

Використання:

Нанесіть продукт на поверхню (можете зачекати приблизно 20-30 хвилин при 20°C для кращого просочення) та заберіть надлишки бавовняною тканиною без ворсу. Не залишайте надлишки масла на поверхні. Обережно відполіруйте деревину білою полірувальною подушечкою, яка забезпечує більш міцну поверхню. Повторіть обробку поверхонь із сильною адсорбцією. Повне затвердіння через 24 години при 20°C. Не допускайте намокання деталі в процесі твердіння.

Час висихання:

Час висихання між шарами (20°C): 8-12 годин

Час повного висихання (20°C): 24 години

Час полімерізації (20°C): 31-48 діб

 

 

Розхід:

Як грунт: 8-16 м2/

Як грунт на твердих породах: 12-18 м2

Як фініш: 20-25 м2

Буде залежати від підготовки поверхні, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Це самостійне покриття, яке має високі експлуатаційні характеристики. Використовуйте Kitchenware Oil так часто, як це необхідно, щоб повернути деревині її первісну красу. Слід не допускати протирання матеріалу до деревини, просочення води та бруду. Перед початком процедури догляду переконайтеся, що деревина чиста. Рекомендуємо очищати поверхню за допомогою спеціального засобу Deck soap і дати поверхні висохнути щонайменше 8 годин.

 

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Термін зберігання 12 місяців з дати виробництва.

 

 

Важливо:

Тирса, бавовняна тканина, папір і подібні вироби, просочені рідким продуктом і залишені в такому стані, можуть викликати самозаймання. Тому, у разі наявності цих матеріалів для очищення, забезпечте належну вентиляцію приміщень, щоб гарантувати швидке висихання продукту, або змочіть їх водою перед утилізацією.

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для столешниц и кухоных принадлежностей
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Масло для кухонного посуду - KITCHENWARE OIL
Ваш Рейтинг