Масло-віск для паркету «швидкий» HARDWAX PARQUET OIL – QUICK

Артикул
4951HW
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1058,00  грн
Обзор

Суміш натуральних олій, мікрочастин натуральних восків, збагачена високоякісними смолами для фінішного оздоблення підлог, яка підкреслює натуральну природну красу деревини. Швидко сохне. Підходить як для м'яких, так і для твердих порід деревини, особливо для пористих поверхонь з високим ступенем поглинання. Може наноситися як ручним інструментом, так і автоматичним на вальцьових лініях. Має відмінну твердість і стійкість до подряпин. Не чутливий до утворення плям. Лише для внутрішніх робіт. Не містить формальдегіду. Завдяки суміші спеціально підібраних восків створює чітку та виразну видиму плівку на поверхні, більш м’яку та приємну на дотик з матовим ефектом.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: прозорий

Запах: натуральний

Щільність: 0,88 г/см3

Розведення: Solvoil 03, Solvoil 04 або Solvoil 06

Точка займистості: 340°C.

В'язкість: >20,5 мм2/сек (40°C)

Чистка інструментів: Clean Tech

 

 

Особливості:

Підкреслює натуральність деревини

Підходить для пористої, м'якої та твердої деревини

Матовий, восковий ефект

Самогрунтуючий

 

Підготовка:

Перед використанням продукту, добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Відшліфуйте поверхню, щоб отримати гладку поверхню, чисту та очищену від олій, жиру, воску і старих лаків. Заповніть щілини та поверхневі нерівності HOLZMASSE BASE (в'яжуча смола для індивідуального приготування деревного наповнювача, змішаного з тирсою). Остаточне шліфування з абразивним папером Р120-150. Перед покриттям першого шару очистити від залишків пилу. Рівень вологості деревини повинен бути між 9 і 12%. Деяка деревина має яскраве забарвлення або екзотичне походження (Лапачо, Іпе, Іроко, подібне до червоного дерева тощо), може уповільнити висихання паркетної олії. У цих випадках рекомендується нанести дуже тонкий перший шар паркетної олії та добре провітрити приміщення для покращення процесу сушки. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

Використання:

Застосовуйте відповідно до пропонованої норми споживання. Для отримання регулярного висихання застосовуйте не занадто товсті шари. Після повного вистигання відшліфувати папером або сіткою Р220-240 і перед нанесенням другого шару обов’язково видалити пил. Шліфування має бути легким. Не сумісний з іншими базовими покриттями та лаками для паркету.

  

Рекомендовані цикли нанесення

Для відкритопористого покриття: нанести безпосередньо на шліфовану та чисту деревину в один або два шари, м’якою бавовняною тканиною, загальною витратою 80 г/м2 виробу. Для деревини з низькою пористістю, перший шар можна розбавити Solvoil.

Для закритопористого покриття: нанести безпосередньо на шліфовану та чисту деревину, в один або два шари, валиком або пензлем, для загального споживання 180 г/м2.

 

Час висихання:

Час на відлип: 6-8 годин, залежно від товщини покриття та вбирання деревини

Час між шарами: 12-18 годин

Повна полімерізація: 30 діб

 

Розхід:

Як грунт: 8-12 м2

Для тонування: (втиранням) 20-30 м2

Як фініш: 10-12 м2

залежно від застосування техніки та поглинання деревини

 

Догляд:

Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent та для періодичного догляду та живлення Parquet Beeswax. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримати контейнер закритим, коли він не використовується. Триматися подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Берегти від замерзання.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних

властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Дополнительно
Тип покрытия Для внутрених покрытий дерева, Масло для паркета и паркетной доски
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Масло-віск для паркету «швидкий» HARDWAX PARQUET OIL – QUICK
Ваш Рейтинг