Масловіск для паркету HARDWAX HYBRID OIL

Артикул
OL4018
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 42,30 грн
Обзор

Самогрунтуючий масловіск гібридного складу, який розроблений спеціально для збереження натурального ефекту на деревині. Характеризується середньо-повільною сушкою,  добре підходить для нанесення розпилювачем, валиком, на індустріальних лініях наливу. Склад на основі натуральних олій, посилених якісними смолами та восками для фінішної обробки поверхні інтер’єру в один або два шари.  Оздоблення підлоги, дверей, вікон, плінтусів та інших предметів інтер'єру з дерева.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: відповідає маркуванню

Запах: Характерний

Щільність: 0,88 ± 2 г / см³

В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 25 ± 2 сек.

 

Особливості:

Підходить для твердих і м'яких порід

Сертифікація A + щодо ЛОС

Безпечний для дитячих іграшок

Великий відкритий час

Підготовка:

Продукт можна наносити як вручну (пензлем, ручним валиком, ганчіркою), так і за допомогою індустріальних машин, які нагрівають поверхню і сприяють глибокому просоченню, що призводить до особливого м’якого та природного ефекту.

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Остаточне шліфування має бути абразивом Р100-120. Перед нанесенням другого шару покриття пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-240. Шліфування має бути легким, але рівномірним. Не сумісний з іншими базовими покриттями та лаками для паркету. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Очистіть поверхню від воску, олії та жиру.

Рекомендовані цикли нанесення покриттів:

Для покриттів методом втиру: нанесіть безпосередньо на шліфовану та чисту деревину один або два шари за допомогою шліфувальної машини або м’якої бавовняної тканини, загальною витратою 80 г/м2 продукту.

Для плівкових покриттів: нанесення безпосередньо на шліфовану та чисту деревину в один або два шари валиком або пензлем, загальною витратою 180 г/м². Завдяки довгому відкритому часу, матеріал добре розтікається на поверхні та не створює напливів.

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 10-12 годин

Час між шарами (20°C): 24-48 годин

Час полімерізації (20°C): 24-30 діб

  

Розхід:

Як грунт: 6-10 м2/л на шар, якщо наноситься шліфувальною машиною, залежно від швидкості поглинання деревини.

Як фінішне покриття: 8-12 м2

При нанесенні аерометодом: 5-7 м2/л (надає поверхні шовковистий ефект)

Догляд:

Поверхню рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту . Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Деревна тирса, бавовняні тканини, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і залишені в таких умовах, можуть викликати явища самозаймання. Тому, якщо ви використовуєте такі матеріали для чищення або чогось іншого, подбайте про хорошу вентиляцію, щоб забезпечити швидке висихання продукту або змочіть їх водою перед утилізацією. Продукт для професійного використання.

 

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Масловіск для паркету HARDWAX HYBRID OIL
Ваш Рейтинг