• Top

металева вата STEEL WOOL «000»

Артикул
CDO6467
В наличии
658,60 грн
Обзор

STEEL WOOL '000' - це незамінний продукт для промисловості, майстрів і простого домашнього догляду за деревом, металом, керамікою та склом. Вата складається з особливо тонких ниток, виготовлених за допомогою комп'ютеризованої системи. Вона ідеально підходить для щоденного очищення та догляду латунних та мідних виробів, для легкої очистки поверхні перед нанесенням поліролі. Не містить жиру.  Зручність використання полягає в наявності вати різної зернистості для того, щоб можна було підібрати необхідну вату під конкретні цілі, вата застосовується і тримає будь-яку зручну форму. Приблизна абразивність Р280-Р320

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рулон

Колір: сірий металік

Запах: без запаху

Щільність: 3 - 4 г/см3

 

Класифікація: 000

Товщина нитки: особливо тонка, 0,035мм

Приблизна абразивність (приблизно відповідає): Р280-Р320

 

Особливості:

Висока ефективність очищення

 

Універсальність у застосуванні

Екологічна безпечність

 

Використання:

Переконайтеся, що поверхня, з якою ви працюєте, чиста від бруду і жирів. Для цього можна використовувати звичайні миючі засоби або розчинити жир за допомогою розчинника. Для обробки поверхні візьміть зручну кількість металевої вати і пройдіться по поверхні м'якими круговими рухами. Після того, як ви обробили  поверхню металевою ватою, перевірте чи немає залишків на поверхні. Якщо є, зніміть їх за допомогою чистої тканини або пилососа з насадкою. При потребі досягти більш гладку або блискучу поверхню, можна використовувати додаткові засоби, такі, як полірувальні пасти або рідини.

 

 

 

Розхід:

Залежить від оброблювальної поверхні, щільності та прикладених зусиль.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для производства
Абразивность Р320
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:металева вата STEEL WOOL «000»
Ваш Рейтинг