Металева пудра IMITATION POWDER

Артикул
CDO4642
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1334,00  грн
Обзор

Високоякісні дрібнодисперсні порошки зі сплаву чистих металів, придатні для надання спеціальних металізованих ефектів на будь-якому типі поверхні. Прості у використанні, вони ідеально змішуються між собою і дозволяють користувачеві отримати нескінченний діапазон кольорів. Порошки можна змішувати з оліями серії Borma (Teak Oil, Grundieröl, Mobil Oil Forte, Mobil Oil Ceroso, Cera Dura Olio 7030, Decking Oil, Parquet Oil), восками (Holzwachs у формі пасти та рідини, Antikwachs, Holzwachs Lasur, Shellac Polish), а також спеціальний позолотний лак Zapon Lack. Таким чином користувач може отримати блискучі лаки та віск із персоналізованими тонами, які наносяться пензлем, аерометодом або тканиною, для ефекту золотистого кольору або декапе.

УВАГА: НЕ змішуйте з продуктами на водній основі, може статися легкозаймиста та потенційно вибухонебезпечна суміш.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: порошок

Колір: відповідає маркуванню

Запах: без запаху

Щільність: 8 г/см3

Розчинність: в розчинниках (НЕ У ВОДІ)

 

Особливості:

Професійний продукт

Поєднується з класичною та сучасною системою золотіння

Можна додавати в тоновані олії, воски та лазурі

 

Підготовка:

Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %. Нанесення пензликом або ганчіркою.

 

Використання:

Добре вимішайте, потім нанесіть на поверхню, дотримуючись методу використання заколорованої основи. Окрім того, порошки можна наносити безпосередньо м’якою щіткою на поверхню, оброблену Goldsize на водній основі. Фінішуйте покриття поверхні спрей-лаком або Zapon Lack.

 

Час висихання:

Згідно технічних даних основи

 

Розхід:

Норма витрати по вазі від 5-20% порошку до основи

Буде залежати від матеріалу основи, від площі  та матеріалу поверхні.

Догляд:

Рекомендуємо захистити оздоблену поверхню за допомогою Spray Retouch або безколірний фінішний матеріал з обраної лінійки. Для полірування, оновлення та догляду використовуйте CLEAR GILDING BEESWAX.

Зберігання:

Зберігайте в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується, подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для золочения
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Металева пудра IMITATION POWDER
Ваш Рейтинг