Засіб для видалення білого нальоту MOISTURE BLOOM ELIMINATOR

Артикул
0550
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 736,00 грн
Обзор

Спеціальна суміш розріджувачів та змивок. Розроблена, щоб допомогти видалити або вирівняти білі плями та помутніння на лакофарбовій плівці. Це ідеальне рішення для видалення сірих ореолів, водних і спиртових плям, внаслідок дії високих температур. Призначений для застосування на поверхнях покритих нітролаком, алкідним, уретановим та акриловим. Завдяки спеціальному балончику  зручно наносити на проблемну ділянку, що гарантує якість та економію обробки. Безпечний для користувачів.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: прозора рідина

Запах: характерний

Колір: прозорий

Густина: 1.1 грм/см3

Розчинність у воді: нерозчинний

Точка горючості: закрита банка 23°C

Температура самозаймання: 340°C

Напруга пари: 9,9 мм рт. ст.

 

Особливості:

Простий у використанні і швидкодіючий

Висока ефективність

Підготовка:

Перед використанням ретельно потрусити.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. В холодний період, для коректної роботи спрею, перед застосуванням потрібно дати можливість балону сягнути кімнатної температури.

Засіб слід наносити лише у разі поверхневих дефектів на лакофарбовому покритті. Після завершення ретушування Holzspray або при лакуванні нітролаками, іноді можуть з’являтися дрібні плями та білувато-сіруваті ореоли через незмішуваність з водою в органічних розчинниках. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:

Засіб містить розчинники середньої швидкості висихання, що може повторно відновити лакофарбове покриття, дозволяючи воді випаровуватися і, таким чином, назавжди усуваючи будь-які залишки плями. Розпилювати на відстані 25-30 см від поверхні. Уникайте нерівномірного нанесення продукту. Залиште Bloom Eliminator діяти впродовж 15-30 хвилин. Наносити кілька разів при наявності надзвичайно інтенсивних плям.

Час висихання:

Активна дія на поверхні: 15-30 хвилин.

Висихання: 30-45 хвилин.

Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Засіб призначений для точкової екстримальної реставрації однокомпонентних лаків. У разі зміни чи перепаду блиску поверхні, рекомендуємо застосувати безореольний лак-спрей Holzspray.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання і не піддавати продукт температурі вище 50°C. Берегти від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для производства
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Засіб для видалення білого нальоту MOISTURE BLOOM ELIMINATOR
Ваш Рейтинг