• Sale

очищувач залишків незатверділих матеріалів MITOPUR CL04

Артикул
6193
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 138,00 грн Обычная цена 414,00 грн
Обзор

MITOPUR CL04 – очищувач для видалення залишків незатверділих одно- та двокомпонентних матеріалів,

поліуретанових клеїв, нейтралізатор реакції ізоціанату. Призначений для обслуговування та очистки інструментів для нанесення, сопел, форсунків та інших систем подачі. Не пошкоджує ЛФМ, не викликає корозії на металі, безпечний для оператора.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: прозорий

Запах: без запаху

Щільність: 1,19 г/см³

 

 

Особливості:

Швидке та ефективне очищення

Без пошкоджень поверхні

 

 

Підготовка та покриття:

Ще рідкий незатверділий клей можна видалити механічно папером або ганчіркою, змоченою очисником Mitopur CL04. Важкі для очищення частини можна очистити шляхом замочування. Перед застосуванням, миючий засіб Mitopur CL 04 рекомендується протестувати.

 

Використання:

Очищувач використовується для видалення залишків клею з поверхні металу, пластмаси, обробленої деревини, скла тощо. Зі змішувальних інструментів та пристроїв мішалки, труби, посудини, а також, з інструментів для нанесення клею, валиків, зубчастих шпателів, насадок.

 

 

Час висихання:

Час висихання при 23°C та 50 - 65% RAH: прибл. 10 хвилин

 

 

Витрата:

Залежить від забрудненості оброблюваної поверхні

 

 

Зберігання:

В добре закритій оригінальній упаковці при температурі від +5°C до +25°C. Тримати подалі від вологи. Термін придатності щільно закритого і правильно зберігається продукту - не менше 6 місяців.

 

Важливо:

Наведена тут інформація, особливо рекомендації щодо використання та застосування нашої продукції, ґрунтуються на наших знаннях, результатах лабораторії, тестах та практичному досвіді, набутому на сьогоднішній день. Ми гарантуємо постійну якість нашої продукції відповідно до наших технічних умов. Це не звільняє покупця від тестування нашої продукції на власну відповідальність стосовно їх придатності до передбачуваного застосування. Ми не несемо жодної відповідальності стосовно вище наведеної інформації або стосовно будь-яких усних рекомендацій, оскільки використовуються різні матеріали, що застосовуються разом із нашою продукцією, а також різні умови праці поза нашим контролем.

Дополнительно
Тип покрытия Для производства
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Вы просматриваете:очищувач залишків незатверділих матеріалів MITOPUR CL04
Ваш Рейтинг