Покриття з тунгової олії Inwood Tung Oil

Артикул
4751001375401
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1369,88  грн
Обзор

Inwood Tung oil — це захисне покриття на основі тунгової олії та інших натуральних олій, яке використовується для різних дерев’яних виробів на відкритому повітрі та всередині приміщень. Ідеально підходить для настилів, терас, меблів, фасадів та огорож. Олія глибоко проникає в волокна деревини, створюючи на поверхні тонку плівку з матовим ефектом. Забезпечує стабілізацію твердої деревини та захищає поверхню від погодних умов і механічних пошкоджень. Продукт був розроблений як самостійне покриття, але може використовуватись як фініш по маслах Linellas.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: прозорий жовтуватий

Запах: натуральний

Рівень глянцю: матовий сатин

Щільність: 0,950 г/см3

 

Особливості:

Відмінна гідроізоляція

Легкий у застосуванні

Для м`яких і твердих порід

Запобігає запиленню поверхні

 

Підготовка та покриття:

Рекомендується наносити на очищену від пилу поверхню. Перед використанням добре перемішати, використовуючи спеціальну паличку. Поверхню підготувати абразивом Р100-120.

Температура повітря має становити від +10ºC, до +30ºC, а відносна вологість - від 45 до 80%. Ідеальні умови - температура від 18ºC до 25ºC, відносна вологість повітря - від 45 до 65%.

Не рекомендується наносити в жарку пору, коли поверхня схильна до інтенсивного сонячного впливу. Рівень вологості поверхні має не перевищувати 18%.

 

Використання:

Нанесіть пензлем або валиком на чисті та сухі поверхні у два шари. Рясно нанесіть перший шар, щоб деревина ввібрала масло і приблизно через 10-20 хвилин видаліть надлишки продукту з поверхні. Нанесіть другий шар, який створить захисну плівку, таким самим чином, як перший шар. Продукт з великим сухим залишком, тому його рекомендується наносити виключно, не утворюючи плівки, методом втирання.

Очистіть інструменти розчинником (наприклад, мінеральним спиртом).

 

Час висихання:

Час вільний від пилу (20°C): 6 – 8 год.

Час висихання до нанесення повторного шару (20°C): 24-36 годин.

Повне висихання продукту (20°C): 45 - 60 діб (залежить від °C, вологості і належної аерації (повітрообміну ).


Витрата:

Як грунт 20-25 м²/л

Як фініш 25-35 м²/л

(в залежності від поглинаючої здатності деревини)

 

Догляд та експлуатація:

Продукт може застосовуватися як самостійне покриття, яке має високі експлуатаційні характеристики, не потребує особливого догляду. Рекомендуємо очищати поверхню від забруднення за допомогою спеціального засобу Deck Soap, продукт має нейтральний pH та бережно очищає поверхню. Періодично, для подовження терміну служби поверхні та відновлення експлуатаційних характеристик, рекомендуємо застосовувати EXTERIOR OIL REFRESHER. Також, слід не допускати пошкодження матеріалу та оголення деревини для уникнення просочення води та бруду.

 

Зберігання:

Зберігати в закритому контейнері за температури від 50С до 300С. Захищати від холоду та вологи. Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

 

Важливо:

Рекомендуємо: завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Мінімальна температура нанесення 10°C. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду.

Дополнительно
Тип покрытия Масло для деревянных окон и дверей, Масло для садовой мебели, Масло для деревянных стен и потолков, Масло для паркета и паркетной доски
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Покриття з тунгової олії Inwood Tung Oil
Ваш Рейтинг