поліуретановий контактний клей MITOPUR R2

Артикул
6153xxxx
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 630,20 грн
Обзор

MITOPUR R2 - можна використовувати як одно, так і як двокомпонентний клей. Клейовий шов світлопрозорий, міцний, еластичний, водо- і термостійкий при температурі від -20°C до +90°C. Краща термостійкість від -40°C до +120°C досягається додаванням затверджувача (Mitopur B7). Клей використовується для склеювання всіх видів ПВХ - твердого ПВХ (труби), м'якого ПВХ (штучна шкіра) та ПВХ (плівка). Застосовується також для склеювання натуральної шкіри, текстилю, твердого та м'якого пінополіуретану, деяких видів гуми, синтетичних смол тощо. Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену, тефлону, силіконової гуми та полістиролу. MITOPUR R2 використовується для виробництва та ремонту абразивних стрічок і транспортних ліній. Застосовується також для виготовлення взуття, для ремонту текстильних або гумових скатів і в тих випадках, коли потрібне світлопрозоре, еластичне, міцне, водостійке і термостійке з'єднання. Однокомпонентний клей можна також використовувати як термостійке покриття. Перед склеюванням рекомендується провести тест.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико – хімічні властивості:

Фізичний стан: рідина

Колір: Mitopur R2: жовтуватий, прозорий
            Mitopur B7: коричневий

В'язкість при 23°C (Brookfield ): 2000 – 7000 mPa s 

Співвідношення  змішування:

Mitopur R2 (A): Mitopur B7 (B) = 8 до 10:1

20кг Mitopur R2 +8x250г.або 2х1,15кг Mitopur B7
6x1кг Mitopur R2+3x250г. Mitopur B7
Твердий вміст: мін. 21% 

 

Особливості:

Дуже міцне з’єднання

Зберігає еластичність

Адгезія до синтетичних основ

Не піддається атмосферним впливам

 

 

Підготовка та покриття:

Поверхні, що склеюються, повинні бути чистими, сухими, очищеними від жиру та пилу. Кращої водостійкості та термостійкості можна досягти, використовуючи суміш обох компонентів у ваговому співвідношенні 80-100 частин Mitopur R2 (компонент А) і 10 частин Мітопура В7 (компонент Б). Розріджувач MITOSOL 3905/E можна використовувати для розведення клею Mitopur R2 при необхідності. Життєздатність 2к суміші в добре закритій банці до 8 годин.

 

Використання:

Клей слід наносити з обох сторін пензлем, валиком або зубчастим шпателем тонким шаром у кількості 100 – 200 г/м2 залежно від шорсткості та пористості склеювання матеріалів. Дуже пористі матеріали слід наносити двічі протягом 5-10 хвилин.

Холодне склеювання:
Нанесіть клей на обидва матеріали, просушіть протягом 3-5 хвилин. З'єднайте поверхні під тиском від 3 до 5 бар протягом 1 хвилини.
Якщо нанесений клей повністю висох, рекомендується використовувати тільки гарячий спосіб склеювання.
Гаряче склеювання:
a) Нанесіть клей на обидва матеріали, просушіть протягом 10-30 хвилин. Нагрійте матеріали протягом півхвилини теплим повітрям або ІЧ лампою при температурі від +80 до +90°C після цього стисніть склеюваний виріб на 1 хвилину під тиском від 3 до 5 бар.
б) Нанесіть клей на обидва матеріали, просушіть протягом 10-30 хвилин. З’єднайте матеріали разом і притисніть їх вручну гарячою праскою або тиском від 3 до 5 бар протягом 1 хвилини в гарячому пресі від +80 до +90°C.
Перед склеюванням гарячим способом потрібно перевірити термостійкість матеріалів.
За допомогою методу гарячого склеювання досягається більш міцне з’єднання.
Перед використанням рекомендується провести тестування клеєного матеріалу.

 

Час висихання:

Згідно таблиці застосуванння

 

Витрата:

100 - 200 г/м2

 

Зберігання:

У добре закритій тарі при температурі від +5°C до +25°C. Компонент Б дуже чутливий до вологи.

Термін придатності правильно збереженого компонента А становить мінімум 1 рік.

Термін придатності компонента Б - не менше 6 місяців.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Дополнительно
Тип покрытия Для производства
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Вы просматриваете:поліуретановий контактний клей MITOPUR R2
Ваш Рейтинг