Професійне масло HARDWAX HYBRID WOODOIL у чорному кольорі

Артикул
OL4046NE05
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 885,15 грн
Обзор

Сучасна формула (глибоко-чорна, насичено-матова) масла PRO Oil 4046 ефективно створює поверхні з антибліковим покриттям, стійким до подряпин та відбитків пальців. Продукт підходить під будь-який спосіб нанесення (втиранням, пензликом, розпиленням), характеризується універсальністю щодо основ, на які наноситься (м’які, тверді, термодеревина). Містить дуже високу кількість пігментів, але має хороший показник швидкості висихання. Можна не фінішувати на ненавантажених поверхнях.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: чорний

Запах: характерний

Сухий залишок: 52 ± 2%

Щільність: 1,06 ± 0,2 г / см³

В'язкість (Форд № 4, сек., +5): 31 ± 2 сек.

Особливості:

Легко наноситься

Криючий

Підходить для твердої та м'якої деревини

Стійкий до плям, водовідштовхувальний, стійкий до стирання

Підготовка:

Перед використанням продукту добре перемішайте вміст банки. Використовуйте чисті контейнери та інструменти. Фінішне шліфування має бути абразивом Р100-120. Перед нанесенням другого шару покриття пошліфуйте поверхню за допомогою абразивного паперу Р220-240. Шліфування має бути легким, але рівномірним. Не сумісний з іншими базовими покриттями та лаками для паркету. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:

Продукт можна наносити пензлем, ручним валиком, розпиленням.

Два способи нанесення відштовхуючись від декоративного ефекту:

 1. Транспарентний (матеріал проявить та підкреслить малюнок дерева). Наносимо втиранням, обов’язково всі залишки матеріалу, що не ввібрались, витираємо ганчіркою. За потреби можна повторити операцію. Фінішуємо поверхню одним з фінішних продуктів Borma Wasch.
 2. Криючий (матеріал замалює малюнок дерева, на пористих поверхнях залишиться текстура дерева). Наносимо шаром, можна застосовувати валик з ворсом 6-8мм або пензлик. Залишки рівномірно розподілити на поверхні. Допускається нанесення аерометодом.

Час висихання:

Час висихання на відлип (20°C): 6-8 годин

Час між шарами (20°C): 24-48 годин

Час полімерізації (20°C): 21 доба

 

Розхід:

Як грунт під шар: 10-14 м²/л  в залежності від швидкості поглинання деревини

Як грунт під втирання: 20-30 м²/л

Як фінішне оздоблення: 12-16 м²/л

Рекомендовано в два шари

Догляд:

Поверхню рекомендуємо періодично очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують термін експлуатації. Для подовження декоративного ефекту та живлення ЛФВ плівки застосовувати PARQUET WAX.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці, тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Тримайте подалі від тепла, полум'я, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців з дати виробництва в оригінальній упаковці.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди спочатку створити тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. Було проведено ретельне дослідження цього продукту. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Деревна тирса, бавовняні тканини, папір та подібні вироби, змочені рідким продуктом і залишені в таких умовах, можуть викликати явище самозаймання. Тому, якщо ви використовуєте такі матеріали для чищення або чогось іншого, подбайте про хорошу вентиляцію, щоб забезпечити швидке висихання продукту або змочіть їх водою перед утилізацією. Продукт для професійного використання.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для внутрених покрытий дерева, Масло для деревянных стен и потолков, Масло для паркета и паркетной доски
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Професійне масло HARDWAX HYBRID WOODOIL у чорному кольорі
Ваш Рейтинг