Професійний малярний пензлик Black professional

Артикул
ВРВхх
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 101,52 грн
Обзор

Професійний пензлик з довгою щетиною. Виготовлений з 50% щетини РЕТ + 50% натуральної щетини. Підходить для нанесення всіх видів матеріалів. 

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Довжина волокон: 60 мм

Колір: чорний

 

Особливості:

Відмінна продуктивність

Ергономічна ручка

 

Підготовка:

При виборі пензлика враховуйте тип його ворсу та розмір. Розмір пензлика залежить від розміру поверхні, яку ви плануєте фарбувати. Виберіть пензлик з ворсом, який підходить для конкретного типу фарби або матеріалу, з яким ви працюєте.

Перед використанням пензлика переконайтеся, що він чистий. Видаліть будь-які залишки фарби або розчинника, витираючи пензлик на чистому матеріалі або промиваючи його відповідним розчинником. Це допоможе запобігти забрудненню нової фарби від залишків попередньої.

Перед початком роботи з пензликом, змочіть його у воді або відповідному розчиннику для фарби. Це допоможе покращити роботу з фарбою, забезпечити більш рівномірне нанесення та запобігти висиханню фарби на ворсі пензлика.

Після змочування пензлика обережно витріть зайву вологу, витискаючи пензлик пальцями або використовуючи чисту ганчірку. Це допоможе уникнути надмірного розведення фарби та краплин, які можуть випадати з пензлика під час роботи.

Використання:

Наносіть фарбу або матеріал рівномірними рухами пензлика. Застосовуйте достатню кількість фарби для отримання бажаного ефекту, але уникайте нанесення занадто густого шару, що може призвести до нерівномірного висихання або розмазування.

Після закінчення роботи, обов'язково очистіть пензлик від залишків фарби або матеріалу. Використовуйте відповідний розчинник або мило та воду для промивання пензлика. Потім добре промийте його водою, щоб видалити всі залишки. Сушіть пензлик у горизонтальному положенні або повішайте його вниз головою, щоб запобігти пошкодженню ворсу.

 

Зберігання:

Після використання слід добре очистити пензлик. Зберігати при температурі від +5°C до +25°C. Тримати подалі від вологи. Термін придатності щільно закритого і правильно збереженого продукту - не менше 36 місяців.

 

Важливо:

Нагадуємо, що правильне використання та догляд за пензликом може значно покращити якість вашої роботи та продовжити термін його служби. Будьте уважні при виборі пензлика та дотримуйтесь інструкцій виробника для кожного конкретного матеріалу або фарби.

 

 

 

 

Дополнительно
Тип покрытия Для производства
Manufacturer Beorol
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Професійний малярний пензлик Black professional
Ваш Рейтинг