Прозора смола для великої заливки BORMA Glass 2K

Артикул
1930
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1382,52  грн
Обзор

Спеціальна двокомпонентна епоксидна композиція високої якості, що характеризується високою прозорістю, міцністю та призначена для заповнення пустот і дефектів у різних матеріалах, а також для декоративних заливок,  столів та меблів в інтер'єрах, артефактів з композитного матеріалу, орнаментів, плитки, художніх виробів.

BORMA GLASS 2K можна фарбувати та використовувати як наповнювач, а також сполучну речовину, як клей або як захисне покриття для різних матеріалів (дерева, цементу, металу). Дуже висока стійкість до стирання та хімічного стирання. Завдяки винятковому складу компонентів, після змішування, суміш дуже добре розтікається та чудово заповнює нерівності, виводить бульбашки. 

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: густа рідина

Запах: характерний

Колір: прозора

Щільність: 0,95 г/см3

В'язкість (за Брукфілдом 20°C): 50 ± 10 mPa

В'язкість (чашка FORD №4): 16 ± 4 сек

Тест Табера (1 кг, 1000 гирі, моль CS10): 40мг

Компонент A смола : компонент B затверджувач = 100 : 40

                                               

Особливості:

Хороша прозорість

Великий об’єм заливки

Висока міцність

Підготовка:

Очистіть поверхню, що обробляється, від жиру, силікону, старих лаків або слідів бруду, по можливості злегка відшліфуйте. Добре перемішайте обидва компоненти, уникаючи утворення повітряних бульбашок.

Температура поверхні, навколишнього середовища та продукту не нижче +180С, відносна вологість 55-65%. Оптимальний температурний режим 20-250С. Форми для зручності промазати Universal Wax.

Використання:

Наносити найбільш підходящим способом, в залежності від бажаного ефекту: пензлем, валиком або відливанням виробу в попередньо підготовлену форму. Залиште застигати на 24-48 годин. Захищати від пилу, вологи та комах.

Заливку можна шліфувати абразивним папером зернистістю Р150-Р180 через 3-4 дні після нанесення та в залежності від кліматичних умов.

При потребі нанесіть другий шар. Продукт має глянцевий ефект (> 95 глянець).

Для отримання матового ефекту відшліфуйте поверхню з підвищеною зернистістю до P240-320.

Можна фарбувати глянцевим або матовим прозорим покриттям.

Завжди проводьте попередній тест, щоб перевірити сумісність з матеріалами, вибраними для обробки.

При використанні на дереві або інших пористих матеріалах (наприклад, цеглі), бажано спочатку обробити поверхню, яка буде покрита Borma Glass, ізоляційною основою або заґрунтувати її Borma Glass.

Кліматичні умови під час нанесення можуть сильно вплинути на кінцевий результат: температура навколишнього середовища вище 30°C і нижче 15°C і висока вологість можуть зіпсувати кінцевий вигляд і вплинути на час затвердіння продукту. Тому ідеальними умовами нанесення є низька вологість і температура близько 20°C.

У разі кількох послідовних заливок дочекайтеся повного затвердіння матеріалу, нанесеного на попередньому етапі, перш ніж переходити до наступного. Максимальна товщина однієї виливки –  6 см.

Увага: якщо ви хочете акуратно виконати заливку на столі, рекомендується перевірити його ідеальну горизонтальність за допомогою рівня, щоб уникнути неправильного розташування самовирівнюючої суміші та утворення надлишків і недоліків. Суміш не має адгезії до ПП, ПЕ і тефлону: в якості антиадгезійної поверхні використовуйте ці матеріали (якщо вони іншої природи, їх необхідно перевірити заздалегідь).

Очистіть свіжий продукт розчинником (ацетон, ацетат). Після затвердіння можлива тільки механічна чистка. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

 

Час висихання:

Час життєздатності суміші (20°C): 12 годин

Час висихання (20°C):  24-48 годин

 

Розхід:

Буде залежати від підготовки, глибини заливки  і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Засіб призначений для отримання гладких поверхонь на всіх породах деревини. Це покриття можна в  подальшому фінішувати лаками лінійки Borma.

Зберігання:

Тримайте продукт подалі від відкритого вогню, іскор і джерел тепла. Уникайте прямого впливу сонячних променів на контейнер, запобігайте нагріванню вище 50° C. Уникайте накопичення електростатичного заряду. Приміщення для зберігання повинно добре  вентилюватися. Зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

 

Важливо:

Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити чи відповідає ефект бажаному.

Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Для ремонта дома, Для столешниц и кухоных принадлежностей
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Прозора смола для великої заливки BORMA Glass 2K
Ваш Рейтинг