Паяльник для воска газовый с сменными жалами GAS HEATING IRON

Артикул
1295
В наличии
8510,00  грн
Обзор

Комплект з додатковими жалами (2шт), розігріваючим елементом, підставкою та засобом для очистки жала. Паяльник газовий Borma є найкращим інструментом для нанесення Borma Hard Wax завдяки своїй потужності, має невеликі розміри та універсальний у застосуванні. Він живиться газом бутан (який використовується на звичайних запальничках, таких як Ronson, Braun тощо) і легко заправляється через задній газовий клапан.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Використання:

Щоб заправити паяльник газовий вимикач повинен бути в положенні ВИМКНЕНО та тримати інструмент в положенні кінчиком вниз. Підключіть балон до газового клапана, тримаючи його у вертикальному положенні, доки не станеться легкий розлив, що вказує на те, що повторна заправка завершена.

При використанні поставте регулюючий клапан у середнє положення; тримайте праску подалі від обличчя та тіла й натисніть перемикач у напрямку до праски. Іншою рукою активуйте іскру, спрямовану   на аераційні щілини на наконечнику, які загоряються протягом кількох секунд. Ви можете перевірити, чи праска увімкнена, переконавшись, що нитки розжарювання, які проглядаються через аераційні щілини, розжарені. Будьте дуже обережні та не торкайтеся металевого наконечника в будь-який час, навіть якщо вважаєте, що праска не увімкнена, щоб уникнути опіків.

Для регулювання: Використовуйте клапан з позначкою +/- для регулювання температури. Ідеальну температуру найкраще перевірити нанесенням, використовуючи зразок твердого воску. Щоб досягти правильної температури, наконечник не повинен бути гарячим. Рекомендується наносити твердий віск Borma із середньою/низькою температурою, щоб зберегти як якість воску, так і стійкість кольору.

 

Важливо:

Незважаючи на міцність, рекомендується обережно поводитися з паяльником та тримати його в недоступному для дітей місці. Пам'ятайте, що інструмент містить горючий газ під тиском.

Не тримайте його на поверхні, поки полум'я повністю не згасне. Перш ніж відкласти на зберігання, перед наповненням та встановленням кришки, переконайтесь, що інструмент вимкнений і охолоджений до кімнатної температури.

Нагрівальний паяльник Borma не можна використовувати при  температурі вище +500С.

З міркувань безпеки правильно поводьтеся з інструментом  (уникайте силових дій, свердління або перегріву/горіння).

 

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Паяльник для воска газовый с сменными жалами GAS HEATING IRON
Ваш Рейтинг