УФ масло для внутрішніх робіт BIOFAST OIL UV

Артикул
3935
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 1475,25  грн
Обзор

Borma 100% BIOFAST OIL - це спеціальна суміш натуральних олій, воску, смол (з високим вмістом відновлюваних компонентів і добавок), без ЛОС, зі 100% вмістом твердих речовин. Borma 100% BIOFAST OIL висихає і твердне за лічені секунди під дією ультрафіолетового світла (довжина хвилі 280/400 нм) за допомогою спеціальних ламп. Продукт має надзвичайні характеристики з точки зору твердості та хімічної стійкості. Ідеально підходить як для паркету, так і для меблів, дверей, плінтусів і дерев'яних поверхонь в цілому. Рекомендуємо використовувати для поверхні з промисловим навантаженням. Ідеально підходить для полиць і стільниць, відповідно до EN 13442 (стійкість до хімічних речовин) і DIN 4102. Для інтер'єрів, професійне використання.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: Рідина

Колір: Прозорий

Запах: Характерний

В’язкість (чашка Форда): >60''

Щільність: 1,08 ± 0,02 г/см3

Розведення: не потрібно

Очищення (незатверділий продукт): Уайт-спірит

 

 

Особливості:

Промислове навантаження

Не містить ЛОС

Швидке висихання

Економний розхід

 

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях. Перед використанням добре перемішайте. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

 

Використання:

На меблі:

Рівномірно нанесіть за допомогою ганчірки або абразивної подушки, щоб полегшити проникнення в деревину та уникнути надлишків продукту, з витратою приблизно 8 - 10 г/м2. Опромініть поверхню ультрафіолетовими лампами

Якщо ви хочете нанести другий шар, відшліфуйте дрібним папером (P220 -240), видаліть пил і розподіліть продукт таким же чином, з витратою приблизно 4 - 6 г/м2, і дійте, як описано вище. Суху поверхню можна протерти тканиною або абразивною подушечкою для більш шовковистого відчуття.

Для паркету:

враховуючи витрату 10-15 г/м2, наносити одним пензлем, білим диском. Опромініть поверхню ультрафіолетовими лампами. Відшліфуйте дрібним папером (P220-240), видаліть пил і нанесіть другий шар BIOFAST OIL, приблизно 4-6 г/м2, як зазначено вище. Увага: виріб застигає за кілька секунд, будь-які дефекти малюнку потім усуваються під час проходження лампи

Промисловий:

Нанесіть BORMA 100% BIOFAST OIL валиками, а потім пензликами, щоб закрити пори та видалити надлишки матеріалу з поверхні.

Перший шар 10-15 г/м2. Після затвердіння P220-240 і шліфування нанесіть другий шар 10-15 г/м2.

BORMA 100% BIOFAST OIL можна використовувати

Увага: наведені витрати є орієнтовними. Кінцевий результат залежить від породи деревини, способу нанесення, умов і використовуваного обладнання. Для висихання і затвердіння BORMA 100% BIOFAST OIL ідеальна відстань від основи до УФ-лампи становить 2,5 см.

 

 

Час висихання:

Час висихання (200С): миттєве

 

 

Розхід:

1 шар: 65-100 м2

2 шар: 150-200 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Оброблені поверхні необхідно періодично відновлювати. Використовуйте засіб для очищення Furniture Neutral Detergent, а для періодичного та позачергового догляду використовуйте Restoring Oil For Furniture, залежно від умов використання.

Зберігання:

Тримайте подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Термін придатності продукту 12 місяців Зберігати в прохолодному та добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується, подалі від будь -якого джерела полум'я чи іскри.

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, тощо.

Дополнительно
Цвет Transparent
Тип покрытия Для внутрених покрытий дерева
Росход 12 мл/м²
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:УФ масло для внутрішніх робіт BIOFAST OIL UV
Ваш Рейтинг