Віск та очищувач для кам’яних підлог UNICA

Артикул
0685
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 572,57 грн
Обзор

Емульгований віск на водній основі, UNICA надзвичайно надійний, простий у нанесенні та рекомендований для захисту та полірування будь-яких підлог (мармур, пластмаси, бетон та кераміка), але не для дерева. UNICA має приємний аромат, стійкість до ковзання і може безпечно використовуватися в будь-якому середовищі.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Форма: рідина

Колір: прозорий

Запах: парфумований

Розчинник: вода

рН: 7,5

Точка горючості: >60°C

Щільність: 1,000 кг/л

Розчинність: розчинний у воді

 

 

Підготовка:

Перед використанням добре перемішайте.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

З обережністю очистіть підлогу, на яку слід наносити виріб та дайте їй висохнути. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

 

Використання:

Рівномірно нанесіть віск UNICA, використовуючи чисту тканину, швабру або розпилювач воску. Зачекайте близько 30 хвилин, поки підлога висохне, а потім відполіруйте тканиною або полірувальною машинкою. При необхідності нанесіть другий шар.

Час висихання:

Активна дія на поверхні: 5-10 хвилин.

Висихання: 30-45хвилин.

Розхід:

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Віск та очищувач для кам’яних підлог UNICA
Ваш Рейтинг