Замазка-герметик (для швів і стиків) END GRAIN WINDOW SEALER

Артикул
0646
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 345,00 грн
Обзор

Borma END GRAIN WINDOW SEALER - це однокомпонентний прозорий замазка-герметик на водній основі, готовий до використання. Спеціально створений для захисту та ізоляції від вологи волокон деревини на торцях вікон та дверях, які знаходяться ззовні. Засіб збільшує термін експлуатації деревини, попереджуючи та  покращуючи адгезію лаку, особливо на V-подібне з’єднання. Засіб створений з високоякісних смол, і характеризується чудовою еластичністю, проникністю та водовідштовхувальними властивостями, щоб продовжити термін служби віконних рам, дверних коробок, брусу дерев’яного домобудівництва.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Вміст твердої речовини (%): 40 ± 1

Фізичний стан: густа паста

Колір: білий

Запах: без запаху

Точка горючості: > 60°C

Густина: 0,850 кг/л

В'язкість: > 10 мм2/с (DIN ISO Cup 3 mm)

 

Особливості:

Супер еластичний

Стійкий до впливу атмосферних факторів

Збагачений УФ фільтрами

Закупорює пори на торцях

Попереджує грибок

Підготовка:

Перед використанням ретельно перемішайте.

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов.

Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту.

Наносити поверх деревини між V-подібним переходом після повного висихання просочувальної речовини. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.

УВАГА: Рекомендується працювати з продуктом при температурі вище 16°C.

Використання:

Його слід наносити дещо надмірно. Потім розрівняйте матеріал на поверхні валиком або шпателем. Рекомендуємо тонувати (бейц, лазур) деревину перед нанесенням засобу. Фарбу наносити як фінішний шар по обробленій ізолятором поверхні. Перед нанесенням фарби рекомендуємо провести проміжне шліфування абразив Р180-240.

Також засіб можна використовувати для додаткової обробки та захисту столярних виробів які експлуатуються на зовні, для захисту від надмірної дії вологи.

Час висихання:

На відлип (при 20°C): 1 година

Час висихання: 2-4 години

Час до шліфування: 4-6 години

Час між шарами: 4 години

Розхід:

Близько 5 грамів на V-подібний стик довжиною 7 см

6-8 м2/л на торцях

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Продукт являється самостійним і призначений для обробки торців та пористих ділянок деревини, може бути покритим водними емалями. Для щоденного догляду та очищення рекомендуємо застосовувати WATERBORNE NEUTRAL SOAP FOR WINDOW RRAMES а для періодичного догляду та відновлення WATER BASED REFRESHER FOR WINDOW.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

 

Дополнительно
Тип покрытия Уход за древесиной
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Замазка-герметик (для швів і стиків) END GRAIN WINDOW SEALER
Ваш Рейтинг