Пропитка деревини NATURAQUA HOLZ LASUR

Артикул
NAT3614
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 444,15 грн
Обзор

Суміш  смол і масла на водній основі. Проникає глибоко в деревину, покращує структуру, виділяючи малюнок деревини, надаючи їй яскравий, теплий і живий тон. Речовини, що входять до його складу, у поєднанні з УФ-фільтрами, запобігають утворенню дзеркальної поверхні, зміцнюють поверхню та надають їй стійкості до механічних та хімічних чинників. Покрита поверхня захищена від шкідників. Для внутрішнього та зовнішнього використання, доступний в широкій палітрі кольорів, стійкий  до вигорання. Його природна щільність полегшує нанесення пензлем або аерометодом.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: відповідно до маркування

Запах: без запаху

Питома вага: 1,01 г/см3

Сухий залишок: 19 - 21%

В'язкість: 15 "(20 ° C, чашка Форда № 4)

Продуктивність: 8 - 12 м² / л

Розведення: готовий до використання

Очищення інструментів: вода

Особливості:

Самогрунт

Базове покриття, тонування

 

Підготовка:

Перед використанням ретельно перемішати. Рекомендується пошліфувати поверхню зерном Р120-150, очистити її від забруднень, восків, масел, силікону та старих лакових покриттів. Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях. Можливі тріщини та пошкодження слід усунути за допомогою асортименту шпаклівок Borma. Ідеальні умови для використання - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9 - 12%.

 

Використання:

Готовий до використання, рекомендується наносити пензлем (завжди перший шар), на чистій і сухій поверхні. При зовнішньому застосуванні нанесіть щонайменше два шари.

Перед нанесенням 2 шару злегка відшліфуйте основу.

Через свою щільність легко наносити пензлем.

Час висихання:

Час між шарами (20°C): 4-6 год.

Час висихання (20°C):  24 год.

 

Розхід:

8-12 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:

Для подовження терміну експлуатації рекомендуємо для щоденного очищення використовувати Natural DECK SOAP засіб має нейтральний pH, тому бережно доглядає за поверхнею ЛФМ. А також для періодичного та позачергового обслуговування використовуйте WATER BASED REFRESHER - засіб призначений для відновлення та живлення поверхні. Залежно від інтенсивності використання, рекомендуємо цей засіб застосовувати кожні 3-6 місяців.

 

Зберігання:

Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання і не піддавайте продукт температурі вище 50°C. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Дополнительно
Водостойкость Да
Тип покрытия Уход за древесиной
Росход 100-150 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Пропитка деревини NATURAQUA HOLZ LASUR
Ваш Рейтинг