Засіб для відновлення твердості деревини WOOD HARDENER

Артикул
0641
В наличии
Осталось всего %1
Цена от 665,25 грн
Обзор

Готовий до використання швидковисихаючий дисперсійний розчин акрилової смоли, епоксидних смол який зміцнює та затверджує будь-який тип деревини. Рекомендуеться застосовувати на пошкоджену комахами або ослаблену часом деревину. Глибоко проникае та заповнює структуру, підходить для нанесення інекціями. Повністю прозорий, він не змінює природний тон, але закупорює і герметизує деревину, відтворюючи первинну щільність. Внутрішнє та зовнішнє застосування. Оброблена поверхня може покриватися будь якими лакофарбовими матеріалами. Не дає розвиватися на поверхні шкідникам та уповільнює старіння деревини.

Наши преимущества

 •  
  Программа лояльности

  Для заказа от 1000 грн

 •  
  Доставка по Украине

  от 2 до 7 суток

 •  
  Персональный менеджер

  для постоянных клиентов

Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: рідина

Колір: прозорий

Запах: характерний

Розведення: розчинний в ацетоні та нітророзчиннику

Сухий залишок: 15%

Інтервал кипіння: 40-126 °C

Точка горючості: < 23 °C

Застосування: пензлем (бажано) або розпилювачем

В окремих випадках застосовувати ін’єкціями

Очищення інструментів: ацетон, нітророзчинник

 

Особливості:

Відмінна стійкість

Максимальна твердість

Для професійного використання

Висока проникаюча та зміцнююча здатність

 

Підготовка:

Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і, отже,  правильне затвердіння нанесеного шару продукту

Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-15 %.

 

Використання:

Дерев’яна поверхня повинна бути сухою та очищеною від лаків, масел, воску тощо. Нанесіть засіб рівномірно за допомогою пензлика невеликою кількістю. Зачекайте, поки впитається та висохне, переконавшись, що поверхня затверділа. Якщо необхідно, для кращого результату повторіть нанесення 2-3 рази, чекаючи приблизно 30 хвилин між кожним шаром, поки ви не отримаєте напівпрозорий ефект. У разі обробки деталей великих розмірів рекомендуємо застосовувати метод нанесення ін’єкціями. Важливо завжди застосовувати засіб на сухих деталях. Починати застосування з середини і поступово продовжувати обробку до поверхні.

Після висихання засобу потрібно провести шліфування поверхні. Рекомендований абразив Р150-180. Обробіть поверхню лакофарбовим матеріалом. Слід враховувати що для отримання транспарентних декоративних ефектів масло або бейц слід наносити до застосування Woodhardener.

 

 

 

Час висихання:

Між шарами: 30 хвилин

Повне висихання: 4-6 годин (20°C)

Повна полімерізація: 14 діб

 

 

Розхід:

8-10 м2

Буде залежати від підготовки деревини, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

 

Догляд:

Для подовження експлуатації поверхні рекомендуемо застосувати фінішні покриття, вони захистять виріб від несприятливих чинників навколишнього середовища.

Зберігання:

Зберігати в  прохолодному, добре провітрюваному місці, тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання. Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Дополнительно
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Вы просматриваете:Засіб для відновлення твердості деревини WOOD HARDENER
Ваш Рейтинг