Шпаклівки для паркету

Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
  1. Шпаклівка 2К для МДФ HOLZMASSE 2K MDF
    Ціна від 884,58 грн
  2. ONE GO! - водорозчинна шпаклівка
    Ціна від 129,45 грн
  3. Шпаклівка на водній основі посилена - ECO-STRONG WOOD FILLER
    Ціна від 107,88 грн
  4. Суха шпаклівка для паркетних робіт POWDER WOOD FILLER
    Ціна від 86,30 грн
  5. Швидковисихаюча шпаклівка FAST DRYING WOOD FILLER - Holzmasse
    Ціна від 599,35 грн
  6. Двокомпонентна шпаклівка Holzmasse К2
    Ціна від 398,27 грн
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінку

Одним з популярних видів підлогового покриття є паркетна дошка. Вона виготовляється з екологічно чистої, натуральної деревини. Але для якісного укладання підлогового покриття необхідно не тільки мати певні навички, а й купити шпаклівку для паркету. Вона постачається у вигляді порошку або пасти. Від правильності вибору складу багато в чому залежать експлуатаційні характеристики покриття.

Функції паркетної шпаклівки

Багато людей сумніваються в необхідності забивання дрібних подряпин, тріщин і інших дефектів, які є на поверхні паркетної дошки. Але всі ці вади істотно збільшують витрату паркетного лаку, а він коштує набагато дорожче, ніж паркетна шпаклівка. Додаткова обробка паркету перед лакуванням поверхні дозволяє позбутися від ряду проблем:

  • приховати неестетичні щілини, тріщини;
  • запобігти розбуханню паркету при обробці лаком на водній основі;
  • забезпечити високу якість лакування.

Крім того, контактуючи з підкладкою для паркету, лак може вступати в небажані хімічні реакції. Це може бути небезпечним для здоров'я людей, що перебувають в приміщенні. Тому при проведенні ремонту краще відразу купити шпаклівку для паркету і обробити покриття до нанесення лаку.

Види паркетних шпаклівок

На будівельному ринку представлена ​​величезна кількість видів, але при виборі потрібно враховувати особливості кожного складу:

  • Водна. Стійка до механічних пошкоджень, відрізняється простотою нанесення, екологічно чиста. Застосовується для забивання дрібних тріщин, подряпин на паркеті. Але недолік в тому, що склад має низьку адгезію і не підходить для твердої деревини.
  • Масляна. Надійна, міцна, недорога, може використовуватися для будь-яких порід деревини. Але масляна затирка для паркету довго сохне, погано працює з лаками на нітрооснові.
  • Гіпсова. Це універсальний склад, який відрізняється невисокою вартістю і може застосовуватися в якості як фінішного, так і базового шару. Через погану вологостійкость застосовується в ремонті не так часто.
  • Алкідна. Еластична, в'язка, зручна в роботі, має хорошу адгезію. Але алкідна шпаклівка для паркету застосовується тільки для фінішної обробки, крім того, вона досить дорога.
  • Латексна. Застосовується для забивання дрібних тріщин, добре тримається на рівних поверхнях, швидко сохне і має високу вологостійкість. Але латексна затирка частіше застосовується для фінішного покриття, вона не підходить для корекції широких тріщин і має високу вартість.
  • Епоксидна. В будівництві така шпаклівка застосовується часто, оскільки вона має високу хімічну стійкість, вологостійкість, підходить для будь-яких видів деревини. Однак якщо планується обробка паркету морилкою, то епоксидний склад краще не використовувати - він перешкоджає фарбуванню дерева.

Але у всіх оздоблювальних матеріалів є один спільний недолік - складність вибору. Тому краще звернутися до професійних будівельників за консультацією перед покупкою шпаклівки.

Як вибрати відповідну шпаклівку для паркету

При виборі шпаклівки для паркету ціна не є ключовим параметром. Є інші більш важливі показники, які необхідно враховувати:

  • Безпека. До складу шпаклівки повинні входити тільки екологічно чисті компоненти, які не шкодять здоров'ю. Присутність токсичних складових неприпустимо, оскільки це може негативно відбитися на здоров'ї людей, які знаходяться в приміщенні.
  • Комфортність застосування. При виборі потрібно звернути увагу на пластичність складу. Від цього параметра залежить комфорт його використання, витрата, простота нанесення.
  • Якість складу. Найважливішим параметром є відсутність усадки і деформації шпаклівки в процесі експлуатації.
  • Сумісність з лаком. Деякі види погано працюють в тандемі з лакофарбової продукцією. Наприклад, епоксидна не дає морилці можливості рівномірно просочити і фарбувати деревину.
    Перед використанням будь-якого складу важливо вивчити інструкцію, оскільки найменші помилки можуть відбитися на якості покриття.

Де купити шпаклівку для паркету в Києві

Інтернет-магазин WoodBud пропонує великий вибір декоративних шпаклівок для дерева за доступною ціною. В асортименті продукція таких брендів, як Borma Wachs, Sylac, Novoryt. Для Вашої зручності шпаклівки представлені в різних фасовках: від 200 г до 12,5 кг. Широка палітра кольорів дозволить без зусиль підібрати потрібний варіант. Будь-який товар з нашого асортименту можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, надаємо необхідну документацію.