Партнерам

Шановні партнери, компанія WoodBud являється ексклюзивним представником 6-ти фабрик з Європи та США. Завдяки прямому імпорту, без посередників, наш асортимент товарів є необмеженим, і це дає нам можливість забезпечити потреби найвибагливішого покупця.

Ми раді представити вам можливість співпраці з компанією WoodBud - лідером у галузі обробки та дизайну деревини. Наша компанія відкрита до взаємовигідних партнерських відносин, які допоможуть нам спільно досягти нових висот.

Чому варто обрати партнерство з WoodBud?

Якість та інновації:
ми пропонуємо професійні, сертифіковані матеріали європейської якості для деревообробки. Наші інноваційні рішення допоможуть вам виконувати завдання ефективно та креативно.


Широкий асортимент: у нас ви знайдете все необхідне для обробки дерева - морилки, лаки, воски та багато інших матеріалів. Різноманітність нашого асортименту дозволяє задовольнити потреби клієнтів усіх сегментів ринку, як B2B, так і B2C.

Підтримка та досвід: наша професійна команда технологів готова надати вам консультацію та підтримку на будь-якому етапі співпраці, від підбору матеріалів до повної здачі об'єкту. Ми маємо багаторічний досвід у галузі та готові ділитися ним з вами.

Просування партнерів: ми цінуємо наших партнерів та максимально сприяємо нашому спільному розвитку, ми скеровуємо клієнтів з вашого регіону у вашу торгову точку, забезпечимо вас рекламними матеріалами, взірцями. Створимо рекламу у соцмережах, на сторінці компанії та на сайті. Також можемо забезпечити замовленнями виробників.

Навчання, семінари та тренінги - це важливий елемент нашого сервісу. Для вас та розвитку вашої команди необхідно регулярно проходити як практичні, так і теоретичні навчання, ми із задоволенням організуємо це для вас. Світ не стоїть на місці, з’являються нові матеріали, з якими ми вас знайомимо, базуючись на власних дослідженнях.

Демпінг цін у нас відсутній, адже ми даємо чіткі та прозорі умови роботи. Почавши роботу з нами, ви отримаєте рекомендовані ціни для здійснення продаж, персонального менеджера, котрий познайомить вас з умовами співпраці з нашою компанією.

Екологічна політика: ми співпрацюємо з європейськими виробниками, тож усі наші матеріали відповідають стандартам ЄС та мають сертифікати безпеки та екологічності.
Гнучкість та адаптація: Ми готові працювати з вами над індивідуальними рішеннями та розробити спеціальні пропозиції, які відповідатимуть вашим потребам.

Партнерство з WoodBud - це можливість збільшити вашу конкурентоспроможність та розширити асортимент продукції. Приєднуйтеся до нашої команди та разом ми досягнемо нових вершин успіху.