Лак для паркету 1-2K на водній основі Naturaqua 1-2K Parkettlack

Артикул
NAT4100
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 874,00 грн
Огляд

Екологічний лак на водній основі для покриття паркету. Він безпечний для навколишнього середовища та здоров’я, завдяки своїй водній основі майже не містить ЛОС. PARKETTLACK має дуже високий рівень захисту від зносу та стирання для традиційних, попередньо відшліфованих або відновлених дерев’яних підлог. Висока продуктивність із простотою використання однокомпонентної технології. Або ж всі плюси та переваги двокомпонентної системи при додаванні каталізатора. Можна використовувати як однокомпонентний  продукт  або з каталізатором за допомогою Catalyst 4100-2K у співвідношенні фарби: каталізатор = 10:1. Матеріал найкраще підходить для приміщень з низьким та середнім ступенем експлуатації. 

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

 Фізико-хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: білувата напівпрозора рідина
Співвідношення змішування: A:B = 10:1
Очищення: вода
рН 7,5
Початкова точка кипіння: 100 °C
Крапка займистості: > 60 °C
Напруга пари: 17,5 mmHg
Щільність: 1,0147 г/см3
Температура самозаймання: 189 °C
В'язкість: 250 - 1500 mPa s


Особливості:
Самогрунт
Високий ступінь розтікання
Низький ступінь пожовтіння
Добре поєднається з лінійкою водних лаків Borma


Підготовка:
Рекомендується відполірувати паркет перед нанесенням матеріалу до отримання гладкої поверхні, очистити його від забруднень, восків, масел, силікону та старих лакових покриттів. Можливі тріщини та пошкодження слід усунути за допомогою асортименту шпаклівок Borma. Для найкращого результату лак рекомендується наносити на поверхню пошліфовану зерном 150-180 і видалити залишки пилу. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12%.

 

Використання:
На відшліфовану, чисту поверхню, очищену від олії, жиру, воску, силікону та старих фарб, нанесіть PARKETTLACK в два або три шари по 80-100 мл / м2 на шар, залежно від бажаного покриття.
ОДНОКОМПОНЕНТНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанесіть продукт, а потім через 8-12 годин відшліфуйте абразивним папером зернистістю Р220-280, обережно пропилососьте весь пил від шліфування та видаліть залишки антистатичною тканиною.
Потім нанесіть другий шар PARKETTLACK. Аналогічно наносити наступні шари.
ДВОКОМПОНЕНТНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:
Змішати лак та Catalyst 4100-2K у співвідношенні 10:1, все добре перемішати, при потребі додати 5-10% (бажано демінералізованої) води і знову перемішати. Через 10 хвилин нанесіть засіб, а потім не менш як за 12 годин, відшліфуйте абразивним папером зернистістю Р220, обережно пропилососьте весь пил від шліфувального матеріалу та видаліть залишки антистатичною тканиною. Далі нанесіть наступний шар PARKETTLACK.


Час висихання:
Час висихання одного шару: (20° C) - 8-12 години
Повне висихання: (20° C) - 24 години
Час максимальної твердості: (20° C) - 14 днів

Час висихання для двокомпонентного (Parketetlack + Catalyst 4100-2K):
Час висихання одного шару: - 12 -16 годин
Повне висихання: - 36 годин
Максимальна твердість: 21 день

 

Розхід:
Як ґрунт: 8-12м2/л
Як покриття: 10-14м2/л

 

Догляд:
Поверхню для паркету рекомендуємо очищати від пилу та забруднення - Parquet Cleaner, Furniture Neutral Detergent або WATER-BASED PARQUET WAX. Ці продукти не пошкоджують покриття та максимально подовжують час експлуатації.

 

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці, тримаючи контейнери закритими, коли вони не використовуються. Тримайте подалі від тепла, полум’я, іскор та інших джерел займання. Уникайте накопичення електростатичних зарядів. Термін придатності (якщо каталізується): 2-3 години після змішування.

 

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для внутрішнього покриття дерева, Лак для паркету та паркетної дошки
Витрата 100 мл/м²
Концентрат 1:10
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лак для паркету 1-2K на водній основі Naturaqua 1-2K Parkettlack
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!