Абразивний сітчастий круг 750 CERAMIC

Артикул
750410
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 20,30 грн
Огляд

Керамічна сітчаста серія 750 забезпечує підвищену продуктивність та економічну ефективність, оскільки засмічення зведено до мінімуму, оптимізуючи таким чином загальну ефективність обробки поверхні.
Завдяки керамічним зернам, сітчасті абразиви Smirdex Net ідеально підходять для жорстких та вимогливих умов експлуатації, наприклад, на твердій деревині та шліфовці композитних матеріалів, при тому зберігаючи ефективність при шліфуванні грунтів та інших твердих поверхонь.
Структура сітчастої тканини дозволяє максимально абсорбувати частинки, що дає безпильне шліфування з більш чистою поверхнею та вимагає менше часу і зусиль на очищення, а також більш чисте робоче середовище, захищаючи працівника від небезпечного шліфувального пилу. Продукт збільшує свою ефективність при прикладанні зусиль оператором. Крім того, сітчаста структура знижує викид надлишків шліфування та дозволяє зберігати робоче місце в чистоті.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Колір: синій
Форма: круги
Основа: сітка PA
Зерно: кераміка
Скріплення зерна: смола-смола
Насипка: закрита
Розмір зерна: P60, P80, P100, P120, P150, P180, P220, P240, P320, P400, P500

Особливості:
Найкраща абсорбція пилу
Висока ефективність
Довгий термін служби

Використання:
Для обробки в авторемонті, для композитів та інших поверхонь високої щільності. Надзвичайно тривала експлуатація завдяки керамічному покриттю. Деревообробна індустрія, автосервіси, металообробка, кораблебудування.

Розхід:
В залежності від щільності оброблювальної поверхні, сили тиснення на неї.

Зберігання:
Зберігати продукт при постійній температурі від 10° до 30°C, відносна вологість повітря 40-50%.

Важливо:
Слід дотримуватися звичайних захисних заходів. Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб перевірити та запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови застосування, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для виробництва
Manufacturer Smirdex
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Абразивний сітчастий круг 750 CERAMIC
Ваш Рейтинг