• Sale

Антична патина АNТIК РАТINА

Артикул
3560
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 200,02 грн Звичайна ціна 538,41 грн
Огляд

Ця паста, виготовлена з «юдейського бітуму», є ідеальним продуктом для реставраційних робіт. Завдяки високоякісному матеріалу, можна надати антикварний вигляд меблям та іншим дерев’яним елементам

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: густа рідина
Колір: кольоровий
Запах: типовий
Початкова точка кипіння: >340°C
Інтервал кипіння: 155-185
Точка займання: >60°C
Питома вага: 0,889 кг/л
В'язкість: >20,5 мм2/с (40°C)

Особливості:
Універсальність застосування
Простота в роботі

Підготовка:
Готовий до використання.
Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях, за наявності дощу або за несприятливих погодних умов. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення, щоб полегшити процес сушіння і правильне затвердіння нанесеного шару продукту. Очистіть поверхню від воску, олії та жиру. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.

Використання:
Нанесіть антикварну патину за допомогою щітки або ватного тампону. Видаліть надлишки патини за допомогою сталевої вати "000" або розітріть тканиною. Залиште висихати щонайменше 4-6 годин при температурі 20°C. Закріпіть патину гелем Basecoat Gel, обробіть лаком Shellac French Polish або бджолиним воском у формі пасти.

Час висихання:
4-6 годин

Розхід:

30-50 г/м2
Буде залежати від підготовки деревини чи металу, її породи та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Це не самостійне покриття, потребує обов’язкової фінішної обробки. Для надійної експлуатації рекомендуємо фінішну обробку гелем Basecoat Gel, обробіть лаком Shellac French Polish або бджолиним воском у формі пасти.

Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.
Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Тип покриття Для реставрації
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Антична патина АNТIК РАТINА
Ваш Рейтинг