Антисептик для деревини VP INWOOD Z10

Артикул
VP_INWOOD_Z10
У наявності
1607,40  грн
Огляд

Призначений для обробки свіжоспиленої деревини (колода розпилюється на дошки, дошки обробляються). Деталі рекомендується обробляти відразу  - це гарантує попередження ураження. Оскільки обробляється свіжий матеріал, вологість деревини насправді не визначається, до обробки допускаються крайні випадки високої вологості деревини, що негативно впливає на процес обробки, але при дотриманні всіх технічних рекомендацій не повинно бути ніяких обмежень. Продукт складається з 3 активних речовин які гарантують комплексний захист деревини від ураження до 6 місяців. По проходженню терміну експлуатації поверхня може бути оброблена за будь якою технологією. Усі компоненти безпечні та біорозчинні.

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико-хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: рідина
Колір: Світлий до темно-жовтого
Запах: характерний
Розчинник: Вода
Густина: 1000 г
Ph: 7 – 9
В’язкість: відповідає воді

Особливості:
Призначений для свіжоспиляної деревини
Дуже висока концентрація
Запобігає зміні кольору деревини
Усі компоненти якісні та екологічні
Може використовуватись як консервуючий засіб в дерев’яному домобудівництві для захисту від впливу зовнішніх чинників (запобігає вигоранню деревини, забезпечує рівномірне висихання та запобігає розвитку грибків).
Може застосовуватись як транспортний антисептик.

Підготовка:
Перед замочуванням рекомендується змішати / гомогенізувати робочу рідину по всьому об’єму ванни,
Упаковки повинні бути обладнані розпірними прокладками (щільно упаковані пакети, швидше за все, не виштовхуватимуть повітря з упаковки). Деревина має бути очищена від бруду, землі, кори, без покрівельних матеріалів які можуть перешкоджати продукту. Не рекомендується засіб на ураженій деревині.
Використання:
Дерево занурити в робочий розчин,
Упаковки слід тримати у ванні 7 - 10 хвилин. (Мінімальний час замочування становить 7 хвилин, якщо все ще спостерігається що бульбашки повітря піднімаються, пачку слід тримати довше, але не довше 10 хвилин, оскільки це продовжить процес сушіння, якщо бульбашки повітря спостерігаються навіть через 10 хвилин, рекомендується менша щільність упаковки).

Час висихання:
Виймаючи упаковки з робочої рідини, вони стікають (робоча рідина може застосовуватись повторно, а також не шкодить навколишньому середовищі).
Упаковки необхідно просушити в добре провітрюваному приміщенні 72 години після замочування, поки всі поверхні не висохнуть.
Через 72 години матеріал можна завантажувати в контейнери, вологі або мокрі деталі не можна завантажувати в контейнери (Складання вологих деталей у контейнер різко збільшує ймовірність ураження).

Витрата:
Розчин потрібно розбавити у воді 1,2/100% для робочої рідини. Тобто, якщо робочої рідини вам потрібно 1000 л, необхідно 12л INWOOD Z10 (1.2 %), води 988 л. (98,8 %).
Догляд:
Оброблену деревину можна безпечно транспортувати продягом 3 -4 місяців, але теоретично оброблена деревина повинна бути стійкою до уражень до 6 місяців.
При зберіганні в закритій заводській упаковці при температурі +5 до +30 не менше 1 року. Виріб необхідно берегти від замерзання і прямих сонячних променів.
При нагріванні продукту вище 40 грудусів один із активних речовин – IPBC – починає розпадатись, якщо ця реакція починається, тоді розпад активного компонента відбувається швидше, що приводить до зниження ефективності.

Зберігання:
Не можна допускати заморожування робочої рідини. Температура робочої рідини під час замочування не повинна бути нижче + 5 C.

Важливо:
Для попередження ураження свіжоспилену деревину потрібно обробити як найшвидше.
Якщо на дерев'яній поверхні видно сліди посиніння / цвілі або грибка після розпилювання, укладати її в морському контейнері з цільним деревом не можна.
(Inwood Z10 - є профілактичним засобом).

УВАГА:
Рекомендуємо, завжди спочатку створюйте тестову зону, щоб запобігти небажаному результату.

Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Інформація надається в результаті багаторічного досвіду. У цьому продукті було проведено широкі випробування.

Додатково
Цвет Transparent
Фасовка
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для внутрішнього покриття дерева, Захист деревини для вологих приміщень, Просочення для деревини, Антисептики для дерев'яних стін і стелі
Срок хранения 1 лет
Manufacturer Vincents Polyline
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Антисептик для деревини VP INWOOD Z10
Ваш Рейтинг