Видео огляд

Віск для меблів - HOLZWACHS BEESWAX

Артикул
0120xx
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 809,28 грн
Огляд

Професійний продукт, що містить в основні воски мінерального, тваринного та рослинного походження, які запобігають утворенню тріщин, набряків або вицвітання на всіх типах дерев'яних поверхонь. Його захисні властивості підтримуються додатково стійкими світловідбиваючими пігментами, які підкреслюють теплоту і колір дерева, перекриваючи можливі дефекти. Може наноситись за допомогою пензля або шматочка шерсті. Продукт ціниться завдяки своїй універсальності в нанесенні, адже в нього хороший результат на будь-яких пофарбованих поверхнях, пластику і навіть ламінаціях. Зачекайте кілька хвилин перед поліруванням.
Містить бджолиний та карнаубський воски, а також попереджує ураження дрібними шкідниками.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Фізичний стан: пастоподібний
Колір: на маркуванні 
Запах: натуральний
pH: 7,6
Щільність: 0,8 г/см³

Особливості:
Економна витрата
Не пошкоджує поверхню 
Підходить для всіх порід деревини 
 
Підготовка:
Ретельно промийте RADIKAL ABWACHSER, щоб видалити всі залишки бруду, і дайте висохнути. Переконайтеся, що поверхня чиста від пилу, бруду та інших забруднень. Якщо на поверхні є старе лакове покриття або старий віск, здійсніть його видалення за допомогою шпателя або шліфувального паперу. Якщо поверхня дерева має багато подряпин або нерівностей, рекомендується провести попереднє шліфування для отримання рівної поверхні. 

Використання:
Нанесіть віск на поверхню дерева тонким шаром за допомогою пензля або шматочка м'якої тканини. Рівномірно розподіліть його по всій поверхні, звертаючи особливу увагу на тріщини, виямки та нерівності. Зачекайте кілька хвилин, щоб віск просочився у поверхню.
Потім за допомогою чистої тканини або полірувальної машини виконайте полірування поверхні, рухаючись в напрямку волокон дерева. Це допоможе досягти блиску та рівномірного покриття.

Час висихання:
Час до полірування: 1 година 
Час повного висихання: 12 годин 
Час висихання може залежати від товщини шару воску, типу дерева та умов висихання.

Розхід:
60-70 м²/л.

Догляд:
Періодично повторіть нанесення воску HOLZWACHS, дотримуючись вищезазначених кроків.
Переконайтеся, що поверхню дерева достатньо висушено перед нанесенням наступного шару воску.
Пам'ятайте, що віск HOLZWACHS можна використовувати для всіх типів дерев'яних поверхонь, включаючи меблі, підлоги, дерев'яні вироби та інші. Щоб видалити старі або занадто товсті плівки, використовується універсальний засіб для видалення воску Borma.

Зберігання:
Зберігайте у добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Берегти від замерзання. Термін придатності продукту становить приблизно 12 місяців за належних умов зберігання. 

Важливо:
Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Водостійкість Так
Тип покриття Для паркету і паркетної дошки, Для дерев'яних меблів, Для реставрації, Для внутрішнього покриття дерева, Догляд за паркетом і паркетною дошкою, Віск для вологих приміщень, Догляд за деревиною, Віск для дерев'яних меблів і садових меблів, Догляд за дерев'яними стінами і стелями
Витрата 12 мл/м²
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Віск для меблів - HOLZWACHS BEESWAX
Ваш Рейтинг