Ціаноакрилатний клей CIANOKOL UNI

Артикул
61631106095
У наявності
177,66 грн
Огляд

CIANOKOLUNI - однокомпонентний безбарвний ціаноакрилатний клей без розчинників. Він твердне за лічені секунди при кімнатній температурі завдяки взамодії з вологою. Отримане клейове з'єднання стійке до води та температури відповідно до EN 204 D4.

Клей упакований в спеціальний ковпачок, який продовжує працездатність вже після використання продукту. CIANOKOL UNI використовується для склеювання пористих і непористих матеріалів.

Використовується для різного ремонту в побуті, в електротехнічній та автомобільній промисловості, у приладобудуванні, а також у виробництві іграшок, спортивного інвентарю, сувенірів тощо.

Матеріали для склеювання: пластик, метал, гума, дерево, шкіра, кераміка, пробка, дерево. Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену, тефлону, EPS (стиропор), XPS (стиродур), силікону та скла.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:

Фізичний стан: прозора рідина

Колір: прозорий

Запах: без запаху

В'язкість при 23°C (Brookfield): ≈ 30 – 150 mPas

 

 

Особливості:

Легке нанесення

Міцне з’єднання

Миттєва склейка

Висока кінцева міцність

 

Підготовка та покриття:

Перед склеюванням поверхні необхідно добре підготувати. Поверхні повинні бути чистими, без слідів жиру, пилу та іржі. Тому їх потрібно обробляти щіткою, розчинниками або хімічними методами. Пластикові та гумові поверхні не повинні мати мастильних речовин, тому їх необхідно очистити розчинником (ацетон, етилацетат).

 

Використання:

Клей наноситься невеликими краплями на одну з поверхонь, що з’єднуються. Деталі повинні бути розміщені та закріплені негайно. Час схоплювання залежить від матеріалу, що склеюється і становить від 2 до 7 секунд. Остаточний процес схоплювання завершується через 12 годин. Клей твердне в результаті реакції з вологістю, тому час схоплювання залежить від відносної вологості повітря і вмісту вологи в склеювальних матеріалах.

Оптимальні умови роботи:

Температура приміщення                                          20-25°C

та всіх залучених матеріалів 

Відносна вологість повітря                                         40-60%

Якщо необхідно відокремити з’єднання, це найкраще досягти шляхом занурення в ацетон або етилацетат або нагріванням до температури 200°C         

 

Час висихання:

Час висихання при 20°C та 50 - 65% RAH:  2 – 10 секунди

 

 

Витрата:

Залежить від поглинання поверхні

 

 

Зберігання:

Продукт зберігати в сухому, темному та прохолодному місці при температурі від +2°C до +8°C. Перед нанесенням клей повинен бути підігрітий до кімнатної температури.

Термін придатності в закритій оригінальній упаковці при кімнатній температурі становить мінімум 18 місяців.

Зберігання при більш низьких температурах подовжує термін придатності клею. Ми рекомендуємо, що коли клей відкрито, слід використати його якомога швидше.

 

Важливо:

Рекомендуємо, завжди створювати тестову зону на ділянці, щоб запобігти небажаному результату. Ці дані є керівництвом, а не гарантією. Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д

Додатково
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Ціаноакрилатний клей CIANOKOL UNI
Ваш Рейтинг