Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Mitol 1550

Артикул
61731121038
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2017,93  грн
Огляд

PARKETOLIT 1550 - це двокомпонентний тиксотропний поліуретановий реактивний клей без розчинника для склеювання всіх типів паркету на будь-який вид підлоги. Стійкий до дії води та температур в межах від –40°C до +80 °C, тому клей підходить і для зовнішнього використання. Полімеризація клею проходить шляхом реакції двох компонентів. Продукт не просідає та не викликає деформації деревини.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: бежевий

Запах: нейтральний

Розчинник: відсутній

В'язкість (20С, Brookfield, А + B): дуже висока, тиксотропна

Вагове співвідношення суміші: А: В = 6: 1.

Відповідає стандартам: EN 14293: 2006 - тверді клеї;

ISO 17178: 2013 - тверді клеї.

 

Особливості:

Легко наноситься та не розтікається

Зберігає форму поверхні

Довгий час придатності суміші

Можна використовувати на вулиці

Швидко затвердіває та формує міцний шар

 

Підготовка та покриття:

Поверхня повинна бути достатньо гладкою, висушеною, міцною та чистою. На дуже пористу і не компактну стяжку рекомендується знежирений шар дисперсійнї грунтовки Parketolit PR15. На дуже пористу, не компактну стяжку, на підігріті підлоги та на поверхні з вмістом залишкової вологи від 2 до 4 СМ% слід наносити покриття з поліуретанових ґрунтовки Parketolit PR51 або Parketolit PR50.

Термін служби суміші: 45- 60 хвилин (час життєдіяльності при 20° C та 50-65% RAH: 90-120 хв). Термін експлуатації суміші дійсний для кількості 7 кг (6 кг А + 1 кг Б) при кімнатній температурі та клею 20-25° С. Більш високі температури і більша кількість клею скорочують твердість і термін служби суміші.

Дозуйте компоненти в правильному співвідношенні і змішуйте дуже добре, поки не буде досягнуто рівномірного кольору. Нанесіть клей нарізною кельмою на підлогу. Кількість нанесеної поверхні повинна бути в межах можливостей укладання паркету у відкритий час клею. Помістіть паркет в клей, трохи натискаючи на нього і розтушовуючи.

Потрібно очистити ще свіжі залишки клею від інструментів механічно папером або розріджувачем Mitosol S50. Додаткові робочі операції (шліфування та лакування) можливі через 24 години. Найзручніші умови праці: Температура приміщення та всіх задіяних матеріалів 20-25 ° C (дозволено 15 - 25°C) Відносна вологість повітря (RAH) 50-65% (досі допускається 40 - 65%) Вологість бетонних підлог макс. 3% гравіметричним методом макс. 2% методом карбіду (СМ) Вологість нагрітих бетонних підлог макс. 1,7% методом карбіду (СМ) Вологість дерев’яних підлог і паркету 8 - 12% (акліматизовано на місцях).

Затверділий клей хімічно стійкий, тому очищення інструментів (змішувачів, зубчастих шпателів) та залишків клею з поверхнево обробленого багатошарового паркету дуже важко очищати. Очищення є найбільш достатнім, коли клей ще свіжий і незатверджений. Нетвердий клей можна видалити механічно ганчіркою або папером і розріджувачем Mitosol S50. Очищення затверділого клею можна видалити більш тонким Mitosol S50 або механічно за допомогою шліфування поверхні паркету. Перш ніж використовувати тонший Mitosol S50, рекомендується протестувати поверхнево оброблений багатошаровий паркет. Рекомендується використовувати захисні рукавички (неопрен, нітрил-бутадієн або бутиловий каучук, PE). Затверділий продукт не є небезпечним для здоров'я та навколишнього середовища, якщо його використовувати у правильному співвідношенні змішування.

 

Використання:

Багатошарові паркетні конструкції, відповідно до EN 13489: 2003,

Масивні паркетні дошки системи паз-гребінь відповідно до EN 13226: 2009

Мозаїчний паркет, відповідно до EN 13488: 2003

Масивний паркет, відповідно до EN 13227: 2003

Масивні і комбіновані паркетні дошки відповідно до EN 13629: 2012 і EN 13990: 2004

Індустріальний паркет - Вертикальні ламелі, поперечні ламелі і модульні елементи, відповідно до EN 14761: 2006 + A1: 2008 року на поверхні будь-яких типів, включаючи пористі цементні, дерев'яні та ангідритні основи, а також на гладкі поверхні, такі як керамічна плитка, мармур і т.д. Підходить також для укладання на поверхні з обігрівом. Клей підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.

Підходить для монтажу фанери на бетонні покриття.

 

Час висихання:

Час висихання при 20С: 90-120 мин.

 

Витрата:

Зубчастий шпатель B3 800 - 900 г / м2

Зубчастий шпатель 23/48 1000 - 1500 г / м2

 

Зберігання:

Клей зберігається в добре закритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C у прохолодному та сухому місці. Уникайте вологи! Термін зберігання продукту - мінімум 18 місяців.

 

Важливо:

Інформація про виробі і вказівки по застосуванню складені на основі досвіду роботи, лабораторних досліджень і випробувань, проведених на фірмі-виробнику. Фірма-виробник гарантує високу якість виробів і відповідність хіміко-технічних характеристик з даними в технічній специфікації. Співробітники технічного відділу готові відповісти на питання користувача і надати допомогу при роботі з клеєм. Перед застосуванням клею рекомендується провести пробне склеювання. Пробне склеювання необхідно провести в разі замінені матеріалу або фірми-виробника. Фірма-виробник не несе відповідальності за незадовільну якість склеювання, якщо при роботі з виробом не була дотримана інструкція із застосування або ж застосовувалися вироби різних фірм-виробників.

Додатково
Цвет Вказаний на упаковці
Тип покриття Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 1 кг/м²
Срок хранения 2 лет
Опис контактний клей
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Mitol 1550
Ваш Рейтинг
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!