Прозорий герметичний клей гібридного складу Mitomont HP40 (290 мл)

Артикул
mitomont40
У наявності
423,00 грн
Огляд

MITOMONT HP40 - це високоякісний однокомпонентний клей-герметик на основі гібридного полімеру. Затвердіває при реакції з вологою. Універсальне застосування, придатний для склеювання навіть вологих деталей. Міцне, гнучке (коефіцієнт деформації – 370%) та дуже стійке клейове з’єднання.

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Додаткові матеріали

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: прозорий

Запах: відсутній

Розчинник: немає

Подовження при розриві; ISO 37 rod1 200-250% час формування шкіри; ICM 1/14 10 - 25 хвилин при 23 ° С і 50% твердості RAH; DIN 53504 Берег прибл. 40 Модуль E; ISO 8339 ≥0,7 Н / мм2 Міцність на розрив; ICM ½: 1,5 Н / мм2

 

Особливості:

 • Екологічний та зручний для користувача продукт, не містить розчинників, ізоціонатів, силіконів, без небезпечних складників
 • Нейтральний, не пошкоджує матеріали при склеюванні
 • Відмінна адгезія на різних поверхнях, також на вологих підкладках
 • Висока початкове зчеплення
 • Зберігає потрібну форму навіть на вертикальних поверхнях
 • Ефективний навіть при низьких температурах
 • Може фарбуватись

 

Підготовка та покриття:

Поверхні повинні очищені від масла, жиру, залишків фарб та пилу. Температура нанесення + 5 ° C до + 40 ° C. Температурна стійкість стику від -40 ° C до + 90 °.  Нанесіть клей ручним пістолетом на одну з поверхонь у формі або лінії. З’єднайте обидві поверхні, притисніть і зафіксуйте, якщо це необхідно. Очистіть плями від клею за допомогою Clean.

 

Використання:

Використовується для швидкої фіксації, склеювання та герметизації металів, пластмас, кераміки, дерева, скла, мармуру, ізоляційних матеріалів, пробки, каменю, бетону та ін. Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену та тефлону.

Клей можна використовувати для домашнього монтажу, наклеювання та герметизації, у різних майстерних роботах, у будівельній промисловості, у виробництві мобільних агрегатів, меблів, виробництва суден і в будь-якому випадку, коли потрібен прозорий, пружний і міцний шар. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.

 

Час висихання:

Залежать від кількості нанесеного клею, температури та вологості.

 

Витрата:

Кількості клею в патроні 290 мл достатньо для приблизно 9 метрів для розкидання по лініях діаметром 6 мм

 

Зберігання:

Зберігайте у герметично закритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. При правильному зберіганні клей можна використовувати не менше 12 місяців. Відкриті тари слід захищати від вологості та використовувати якомога швидше.

 

Важливо:

Уникайте склеювання при температурі нижче + 5 ° C. Уникайте робочих операцій на склеєних частинках до 24 годин після наклеювання. Кінцева міцність досягається через кілька днів. Перед використанням рекомендується випробувати продукт на тестовій поверхні.

Не підходить для склеювання поліетилену, поліпропілену та тефлону.

 

Додатково
Цвет Transparent
Фасовка 300мл
Тип покриття Для стін і стелі, Для дерев'яних меблів, Для дерев'яних будинків і терас, Для бетону, Для ремонту будинку, Для металу, Клей для дерев'яних стін і стелі, Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата Погонаж
Концентрат Нет
Срок хранения 1 лет
Опис контактний клей
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Прозорий герметичний клей гібридного складу Mitomont HP40 (290 мл)
Ваш Рейтинг