Видео огляд

Двокомпонентний відбілювач для деревини Wood Bleacher

Артикул
0068
У наявності
Тільки %1 залишилося
Ціна від 2173,15  грн
Огляд
WOOD BLEACHER -  двокомпонентний матеріал, призначений для відбілювання та вирівнюючи кольору на всіх видах дерев'яних поверхонь. Не вимагає змивання і не змінює структуру деревини. Містить каустичну соду і перекис водню. Тільки для професійного застосування.

 

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико-хімічні властивості:
Форма: рідина
Колір: безбарвний
Запах: без запаху
Щільність: 1,2 г/см³
Коефіцієнт каталізу: Компонент A: 100 грам Компонент B: 50 грам
Розведення: вода

Особливості:
Ефективно висвітлює
Висвітлює всі типи деревини

Підготовка:
Очистити поверхню від бруду та пилу. Не рекомендується застосовувати під прямим сонячним промінням, на гарячих поверхнях. Завжди забезпечуйте достатню вентиляцію під час і після нанесення. Ідеальні умови - температура від 16°C до 25°C, відносна вологість повітря - від 45 до 65%, вологість деревини 9-12 %.
Продукт для професійного застосування, ми рекомендуємо під час роботи використовувати захисні рукавички, окуляри та неметалеві інструменти. Після змішування Компонента A з Компонентом B максимальна реактивність в перші 3 год. після цього показники все ще будуть працювати, але вони повільно зменьшуються протягом наступних 24 годин.
Продукт не підходить для деревини з високим вмістом танінів. Необхідно провести попередній тест для перевірки отриманого результату.
Невикористаний матеріал не підлягає відновленню, тому, приготуйте лише необхідну кількість суміші. Якщо інтенсивність або сила реактивності занадто висока, додайте 50 г води, щоб краще стабілізувати суміш.

Використання:
Змішайте засіб у пластиковій ємності наступним чином: Компонент A 100 грам з Компонентом B 50 грам. Нанесіть суміш на поверхню за допомогою пензля або розпилювача. Нанесіть продукт спочатку на ділянки ушкодженні цвілью або грибкові сині плями а потім, коли висохне, нанесіть другий шар на всю дерев’яну поверхню, щоб уникнути білих плям і досягти більш рівномірного результату.
Час висихання сильно залежить від застосовуваних обсягів, породи деревини, загальних умов навколишнього середовища.
При нанесенні 50 г на квадратний метр при 20°C, загальний час поверхневого висихання становить від 2 до 4 годин, але активність органічних сполук продукту буде тривати протягом наступних 24/48 годин. Щоб видалити підняту ворсу, перейдіть до легкого шліфування Р240-Р320 та фінішної обробки.
Використовуйте акрилові або однокомпонентні лаки, уникайте нанесення покриття на водній основі або поліуретанові лаки.
Оскільки засіб є органічною  дисперсією на водній основі, покриття акриловими продуктами на водній основі реактивують засіб та призведуть до ефекту бульбашок, тому ми рекомендуємо нанести шар спеціального ізолятора HOLZWACHS LASUR ALF.

Час висихання:
Час висихання (20°C): 2-4 години
Час остаточного висихання (20°C): 24-48 години

Розхід:
18-20 м²/л 
Буде залежати від підготовки поверхні та способу нанесення і може коливатись ± 30%.

Догляд:
Засіб для відбілювання поверхні не є самостійним продуктом та потребує подальшої обробки поверхні. Для опорядження маслами або восковими пропитками рекомендуємо застосовувати як бар’єр HOLZWACHS LASUR  ALF. Опорядження продуктами на сольвентній основі не потребують додаткових ізоляторів.
Зберігання:
Зберігати в прохолодному, добре провітрюваному місці; тримайте тару закритою, коли матеріал не використовується. Зберігати подалі від тепла, відкритого вогню, іскор та інших джерел займання. Бережіть від замерзання.
Виріб зберігається 12 місяців з дати виробництва.

Важливо:
Завжди виконуйте попередній тест на прихованій ділянці, щоб перевірити, чи відповідає ефект бажаному.
Ми гарантуємо достовірність фізичних і хімічних властивостей. На кінцевий результат впливають умови нанесення, розчинник, обладнання, і т.д.

Додатково
Цвет прозорий
Водостійкість Ні
Тип покриття Відбілювач для деревини
Витрата 50 гр/м²
Концентрат Компонент A: 100 гр. Компонент B: 50 гр
Срок хранения 1 лет
Гарантия 1 лет
Опис відбілювач
Manufacturer Borma Wachs
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Двокомпонентний відбілювач для деревини Wood Bleacher
Ваш Рейтинг