Двокомпонентний епоксидно-поліуретановий клей для паркету Parketolit 1555 / 14кг

Артикул
1555
У наявності
4312,00  грн
Огляд

Parketolit 1555 - реактивний двокомпонентний епоксидно-поліуретановий клей для паркету, що не містить води і органічних розчинників. Полімеризація відбувається в результаті хімічної реакції між компонентами А і В. Характеризується тривалим часом життєздатності готової суміші, повільним затвердінням, еластичним клейовим з'єднанням і простим способом очищення залишків клею. Може застосовуватися при укладанні покриттів на підлогах з підігрівом

Наші переваги

 •  
  Програма лояльності

  Для замовлення від 1000 грн

 •  
  Доставка по Україні

  від 2 до 7 діб

 •  
  Персональний менеджер

  для постійних клієнтів

Фізико – хімічні властивості:

Зовнішній вигляд: пастоподібна рідина

Колір: білуватий

Запах: низький

В'язкість A + B (20 ° С, Brookfield): Пастоподібний, тиксотропні клеї

Відповідає вимогам стандарту EN 14293: 2006 та ISO 17178 діє до: 2013 для укладання паркету

Вагове співвідношення суміші: А:В = 13:1

 

Особливості:

 • Реактивний – полімеризація відбувається внаслідок реакції двох компонентів продукту
 • Міцний та твердий клейовий шов
 • Швидка полімеризація
 • Подовжений час життєздатності суміші

 

Підготовка та покриття:

Поверхня повинна бути сухою, рівною, твердою і добре очищеною попередньою обробкою. Запилені, поглинаючі, нестабільні і вологі поверхні рекомендується попередньо обробити за допомогою Parketolit PR50. Не рекомендуємо використовувати інші грунтуючі засоби. Компоненти дозуються в визначеній кількості і розміщуються круговими рухами до однорідної сміші. Клей наноситься на поверхню рівномірно за допомогою зубчатого шпателя. При використанні змішують (на кількість 14 кг): 13 кг компонента А + 1 кг компонента В), температура змішування і робочого місця при цьому може бути 20-25 С. Відносна вологість повітря в приміщенні: 50-65% (допустимо 40 - 65%) Вологість цементної стяжки: макс. 3% по гравіметричному методу мaкс. 2% по КАРБІДНОМУ (CM) методу. Вологість цементної поверхні з підігрівом: макс. 1,7% по КАРБІДНОМУ (CM) методу. Вологість дерев'яної основи і паркету: 8-12% (кондиціонування, з урахуванням середовища в приміщенні). Час використання суміші: 60-90 хв.  Клей перед використанням слід добре перемішати. Його можна нанести зубчастим шпателем на поверхню. Паркет укладається на свіжий нанесений шар клею шляхом натискання або легкого постукування. Інструменти безпосередньо після застосування очистити механічним способом, в разі необхідності слід промити водою з миючим засобом. Незатвердівші залишки клею можна очистити тканиною або папером, в разі необхідності промити водою з миючим засобом. Затверділі залишки клею можна видалити розчинником Mitosol S50.

 

Використання:

Клей використовується для склеювання дерев'яних підлогових покриттів:

• Багатошарові паркетні елементи, відповідно до EN 13489: 2003,

• Масивні паркетні дощечки з виступами і / або пазами відповідно до EN 13226: 2009

• Мозаїчні паркетні елементи, відповідно до EN 13488: 2003

• Масивний тонкий паркет, відповідно до EN 13227: 2003

• Масивні і комбіновані масивні дошки відповідно до EN 13629: 2012 і EN

13990: 2004

• Паркет з масивного дерева - Вертикальні ламелі, поперечні ламелі і модульні

елементи, відповідно до EN 14761: 2006 + A1: 2008

для укладання всіх видів паркету на різні види базової поверхні . Завдяки легкій очистці залишків клей особливо придатний для укладання готової паркетної дошки. Такі властивості клею, як повільна полімеризація і еластичність клейового шва в перші дні затвердіння, виключно підходять для укладання паркету з порід дерева, чутливого до набухання (бук, ясен, тощо). Подальшу обробку паркету (шліфування і покриття лаком) можна проводити через 2-3 дня. Може застосовуватися для укладання штучної трави, дерев'яних сходів і керамічної плитки на вбираючі і невбираючі підстави.

 

Час висихання:

Час висихання при 20С: 120-180 хвилин. Більш високі температури прискорюють висихання, таким чином час використання суміші скорочується.

 

Витрата:

зубчастий шпатель B3 800 - 900 г/м2

зубчастий шпатель 23/48 1000 - 1500 г/м2

 

Зберігання:

Клей зберігається в закритій упаковці виробника при температурі від 5 до 25С. Захищати від замерзання. Термін зберігання продукту - 18 місяців.

 

Важливо:

Наведена тут інформація, особливо рекомендації щодо використання та застосування нашої продукції, ґрунтуються на наших знаннях, результатах лабораторії, тестах та практичному досвіді, набутому на сьогоднішній день. Ми гарантуємо постійну якість нашої продукції відповідно до наших технічних умов. Технічна порада нашого відділу доступна без зобов'язання. Це не звільняє покупця від тестування нашої продукції стосовно придатності до передбачуваного застосування та процесу подання заявки. Ми не несемо жодної відповідальності стосовно вище наведеної інформації або стосовно будь-яких усних рекомендацій, оскільки використовуються різні матеріали, що застосовуються разом із нашою продукцією, а також різні умови праці поза нашим контролем.

Додатково
Цвет White
Фасовка 14кг
Тип покриття Клей для паркету та паркетної дошки
Витрата 1 кг/м²
Срок хранения 1 лет
Опис двокомпонентний поліуретановий клей для паркету
Manufacturer Mitol
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Двокомпонентний епоксидно-поліуретановий клей для паркету Parketolit 1555 / 14кг
Ваш Рейтинг